tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ride Command - najlepszy na rynku system multimedialny marki Indian, teraz z nowymi możliwościami
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ride Command - najlepszy na rynku system multimedialny marki Indian, teraz z nowymi możliwościami

Autor: Materiał partnera 2019.01.04, 17:34 Drukuj

Indian Motorcycle, pierwszy amerykański producent motocykli, prezentuje nową wersję systemu Ride Command, systemu wzbogaconego o aplikację mobilną. Ride Command to najnowocześniejszy system multimedialny dostępny dla jednośladów, który dzięki najnowszej aktualizacji zyskał jeszcze więcej funkcjonalności.

Nowe oprogramowanie pozwala na łatwe i szybkie zaplanowanie trasy na komputerze osobistym, podczas gdy aplikacja mobilna Ride Command bezprzewodowo przesyła te dane do systemu nawigacji motocykla oraz zapewnia zdalny dostęp do najważniejszych danych dotyczących stanu maszyny.

Posiadacze motocykli Indian z systemem Ride Command (Chieftain Classic, Chieftain Limited, Chieftain Darkhorse, Roadmaster, Roadmaster Elite, Roadmaster Classic) mogą zaktualizować swój system odwiedzając Autoryzowanego Dealera marki Indian, albo po prostu ściągnąć aktualizację na pamięć USB ze strony RideCommand.IndianMotorcycle.com. Strona ta umożliwia motocykliście zaplanowanie trasy przejazdu z nawet stoma punktami pośrednimi. Trasa może być następnie przesłana do systemu motocykla przy wykorzystaniu aplikacji mobilnej za pośrednictwem techologii Bluetooth. Sparowanie aplikacji z motocyklem pozwala ponadto na dostęp do istotnych danych na temat motocykla, takich jak chociażby: poziom paliwa, czas do wymiany oleju, ciśnienie w oponach, poziom naładowania akumulatora, a to wszystko bezpośrednio z poziomu telefonu. Aplikacja Ride Command dostępna jest do bezpłatnego ściągnięcia z Apple AppStore oraz Google Play.

Cały czas skupiamy się na poprawie doznań z jazdy - mówi Reid Wilson, dyrektor zarządzający Indian Motorcycle. - Nasz, wiodący w branży, system Ride Command jest przyjazną w użytkowaniu platformą, która umożliwia ciągły rozwój oraz dodawanie nowych funkcjonalności dzięki aktualizacjom oprogramowania. Możliwość planowania podróży oraz zdalny dostęp do danych motocykla to coś czego nasi klienci oczekiwali i jesteśmy dumni, mogąc te oczekiwania spełnić - dodaje.

Użytkownicy mogą ustawić powiadomienia w aplikacji, aby otrzymywać przypomnienia np. o zbliżającym się terminie przeglądu. Aplikacja pozwala również na zapisywanie tras przejazdów, a nawet dzielenie się nimi ze znajomymi na Facebooku.

Jeszcze nigdy motocyklista i jego maszyna nie byli ze sobą tak bardzo połączeni.


Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę