tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Indian made in Poland, czyli legenda produkowana w Polsce NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Indian made in Poland, czyli legenda produkowana w Polsce

Autor: Materiały partnera 2018.12.25, 13:00 Drukuj

Indian, najstarszy amerykański producent motocykli, przenosi produkcję części swojej gamy motocyklowej do Polski, a wszystko po to, by motocykle tej marki były łatwiej dostępne i aby nie zdrożały w najbliższym czasie.

W celu zaspokojenia rosnącego popytu na produkty marki Indian wśród europejskich klientów, a także skrócenia czasu oczekiwania na motocykl i zmniejszenia kosztów logistycznych, należący do koncernu Polaris, Indian rozpocznie produkcję motocykli w istniejących zakładach Polarisa w Opolu. Opole zostało wybrane ze względu na wysoką ocenę jakości pracy zakładu przy montażu produktów innych marek koncernu.

- To doskonała wiadomość dla polskich klientów marki - mówi Dariusz Antczak, Sales & Marketing Manager Indian Polska - oznacza skrócenie oczekiwania na motocykl, a także minimalizuje ryzyko wahań cen z powodu polityki celnej UE.

W Polsce produkowane będą mniejsze motocykle z oferty producenta. Silniki w dalszym ciągu składane będą w amerykańskiej fabryce w Spirit Lake w stanie Iowa. Produkcja w Polsce ma ruszyć w pierwszej połowie 2019 roku.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę