tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Szpiegowskie zdjcie nowego Indiana. Zobacz zanim usun!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Szpiegowskie zdjcie nowego Indiana. Zobacz zanim usun!

Autor: Raff 2019.04.15, 13:10 Drukuj

Szpiegowskie zdjęcie nowego cruisera Indiana wywołało popłoch w centrali firmy. PR-owcy błyskawicznie przystąpili do akcji usuwania go z każdej możliwej lokalizacji. Czy słusznie?

O nowym projekcie Indiana mówią dwa źródła. Pierwsze to zestaw szkiców patentowych przedstawiający chłodzony cieczą silnik V-twin, konstrukcyjnie pochodzący zapewne z motocykla Victory. Drugim źródłem jest szpiegowskie zdjęcie, wykonane na parkingu przez przechodnia.

NAS Analytics TAG

Co ciekawe, Indian staje na głowie, żeby to drugie źródło przestało istnieć. Sztab ludzi siedzi i szuka skąd można jeszcze wykasować kiepskiej jakości fotkę silnika i zamaskowanego przodu motocykla. Co jest tam tak ważnego, że zdecydowano się na taką zmasowaną akcję?

Na pewno jedną z tych ważnych rzeczy jest owiewka mocowana do ramy - rzecz obecna w H-D Road Glide, zaś w Indianach nigdy dotąd nie spotykana. Drugą - zapewne chłodzony cieczą silnik, który koncernowi Polaris został w spadku po uśmierconej marce Victory.

Chłodzony cieczą silnik w Indianie wydaje się być kwestią czasu. Rosnące wymagania dotyczące norm emisji spalin wymuszą w końcu na producencie wycofanie wspaniałego, ale niezbyt ekologicznego Thunderstroke'a.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr