tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Indian FTR 1200 2019 - flat tracker w czterech smakach
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Indian FTR 1200 2019 - flat tracker w czterech smakach

Autor: Konrad Bartnik 2018.11.07, 15:57 Drukuj

Zaprezentowany na targach w Kolonii i doskonale przyjęty Indian FTR 1200 nie będzie tylko ulicznym ucieleśnieniem świata wyścigów flat track. Motocykl dostępny będzie w aż czterech wariantach, od sportowego, po turystyczny. Oto one!

Indian FTR 1200 2019

NAS Analytics TAG

Tracker

Tej wersji FTR 1200 będzie najbliżej do flat trackowych korzeni. Wyposażona będzie w płaskie siodło, wysoko poprowadzony sportowy wydech Akrapovič i boczny numer startowy.

Rally

Ten motocykl wydaje się być stworzony dla samotnych podróżników, przemierzających nieutwardzone szlaki w odległych okolicach. Wyposażono go w mocne, aluminiowe koła ze szprychami, wysoko biegnący wydech Akrapovič, specjalne siodło, osłonę zbiornika paliwa, niewielką owiewkę i sportową kierownicę. Ta konfiguracja ma pozwolić na pełne wykorzystanie skoku zawieszenia FTR 1200, wynoszącego 150 mm.

Sport

Wariant Sport otrzyma zestaw karbonowych osłon i nisko poprowadzony wydech Akrapovič. FTR 1200 w tym wydaniu najlepiej sprawdzi się na krętych, asfaltowych trasach.

Tour

Ta wersja to niespodzianka - mało kto przewidywał, że agresywny FTR 1200 będzie miał w sobie tyle turystycznego potencjału. W odmianie Tour otrzyma m.in. wysoką szybę, bagażnik oraz tank bag i boczne sakwy wykonane z wodoopornego matriału.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr