tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Indian FTR 1200 2019 - flat tracker w czterech smakach

Indian FTR 1200 2019 - flat tracker w czterech smakach

Autor: Konrad Bartnik 2018.11.07, 15:57 Drukuj

Zaprezentowany na targach w Kolonii i doskonale przyjęty Indian FTR 1200 nie będzie tylko ulicznym ucieleśnieniem świata wyścigów flat track. Motocykl dostępny będzie w aż czterech wariantach, od sportowego, po turystyczny. Oto one!

Indian FTR 1200 2019

Tracker

Tej wersji FTR 1200 będzie najbliżej do flat trackowych korzeni. Wyposażona będzie w płaskie siodło, wysoko poprowadzony sportowy wydech Akrapovič i boczny numer startowy.

Rally

Ten motocykl wydaje się być stworzony dla samotnych podróżników, przemierzających nieutwardzone szlaki w odległych okolicach. Wyposażono go w mocne, aluminiowe koła ze szprychami, wysoko biegnący wydech Akrapovič, specjalne siodło, osłonę zbiornika paliwa, niewielką owiewkę i sportową kierownicę. Ta konfiguracja ma pozwolić na pełne wykorzystanie skoku zawieszenia FTR 1200, wynoszącego 150 mm.

Sport

Wariant Sport otrzyma zestaw karbonowych osłon i nisko poprowadzony wydech Akrapovič. FTR 1200 w tym wydaniu najlepiej sprawdzi się na krętych, asfaltowych trasach.

Tour

Ta wersja to niespodzianka - mało kto przewidywał, że agresywny FTR 1200 będzie miał w sobie tyle turystycznego potencjału. W odmianie Tour otrzyma m.in. wysoką szybę, bagażnik oraz tank bag i boczne sakwy wykonane z wodoopornego matriału.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę