tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Indian FTR 1200 2019 - flat tracker w czterech smakach Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Indian FTR 1200 2019 - flat tracker w czterech smakach

Autor: Konrad Bartnik 2018.11.07, 15:57 Drukuj

Zaprezentowany na targach w Kolonii i doskonale przyjęty Indian FTR 1200 nie będzie tylko ulicznym ucieleśnieniem świata wyścigów flat track. Motocykl dostępny będzie w aż czterech wariantach, od sportowego, po turystyczny. Oto one!

Indian FTR 1200 2019

NAS Analytics TAG

Tracker

Tej wersji FTR 1200 będzie najbliżej do flat trackowych korzeni. Wyposażona będzie w płaskie siodło, wysoko poprowadzony sportowy wydech Akrapovič i boczny numer startowy.

Rally

Ten motocykl wydaje się być stworzony dla samotnych podróżników, przemierzających nieutwardzone szlaki w odległych okolicach. Wyposażono go w mocne, aluminiowe koła ze szprychami, wysoko biegnący wydech Akrapovič, specjalne siodło, osłonę zbiornika paliwa, niewielką owiewkę i sportową kierownicę. Ta konfiguracja ma pozwolić na pełne wykorzystanie skoku zawieszenia FTR 1200, wynoszącego 150 mm.

Sport

Wariant Sport otrzyma zestaw karbonowych osłon i nisko poprowadzony wydech Akrapovič. FTR 1200 w tym wydaniu najlepiej sprawdzi się na krętych, asfaltowych trasach.

Tour

Ta wersja to niespodzianka - mało kto przewidywał, że agresywny FTR 1200 będzie miał w sobie tyle turystycznego potencjału. W odmianie Tour otrzyma m.in. wysoką szybę, bagażnik oraz tank bag i boczne sakwy wykonane z wodoopornego matriału.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę