tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Budetowy Norton. Producent dyskretnie zapowiada nowy model
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Budetowy Norton. Producent dyskretnie zapowiada nowy model

Autor: Raff 2018.11.02, 10:57 Drukuj

Norton, brytyjski producent ekskluzywnych motocykli, zapowiedział nowy model. Zrobił to jednak w tak angielski sposób, jak to tylko możliwe - czyli bez żadnych faktów. Na szczęście co nieco jednak wiemy.

Jeszcze w lipcu pisaliśmy o nowym, budżetowym modelu Nortona - Atlasie 650. Producent postawił sobie za cel zachowanie wysokiej jakości i wyjątkowości kojarzonych z tą marką, przy cenie dostępnej dla szerszego grona klientów. Model Atlas miałby być wyposażony w dwucylindrowy silnik o pojemności 650 cm3, nad którym Brytyjczycy pracują już od dłuższego czasu.

NAS Analytics TAG

W sieci już dość dawno pojawiły się wizualizacje motocykla, jednak jego premierę zapowiedziano na listopad - nie podczas targów EICMA w Mediolanie, a podczas NEC w Birmingham. Atlas 650 to rodzaj hołdu złożonego modelowi Norton Atlas Scrambler z 1963 roku.

Modelem Atlas Norton chce otworzyć się na miłośników marki, którzy dotąd nie mogli pozwolić sobie na zakup bardzo drogich i ekskluzywnych modeli V4RR, Dominator i Commando.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr