tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Gruuuuube rabaty w Suzuki Motors Piaseczno!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Gruuuuube rabaty w Suzuki Motors Piaseczno!

Autor: Informacja reklamowa 2018.09.07, 23:23 Drukuj

Koniec lata i jesień według prognoz zapowiadają się doskonale, wygląda więc na to że w tym roku można będzie jeździć bardzo bardzo długo. Teraz macie także doskonałą okazję do promocyjnego zakupu motocykla z Hamamatsu.

Dealer motocykli Suzuki w Piasecznie oferuje rabaty na wybrane modele nawet do 10 tyś złotych. Ciekawe okazje można znaleźć w każdej kategorii, zarówno małych skuterów i motocykli miejskich jak i rasowych turystyków V-Strom, nakedów oraz kultowego GSX-R1000R.

Przy okazji na praktycznie każdym z tych modeli możecie się przejechać zupełnie bezpłatnie w ramach jazd testowych. Ekipa z Piaseczna jak zwykle podchodzi poważnie do tematu i dysponują również motocyklem w specyfikacji torowej udostępnianym w trakcie imprez na torach. A zapowiadają jeszcze sporo ciekawych wydarzeń w najbliższej przyszłości. Wpadajcie do mekki Suzuki na Puławską 34 w podwarszawskim Piasecznie - na serwis, na kawę i po nowy motocykl Suzuki.


Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Zobacz również
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę