tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ducati obecne w kolejnym parku rozrywki. Tym razem w Chinach
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ducati obecne w kolejnym parku rozrywki. Tym razem w Chinach

Autor: Konrad Bartnik 2019.01.05, 16:20 Drukuj

Kolejki górskie, symulatory jazdy, wystawy, restauracje i sklepy z gadżetami - tak w parkach rozrywki lubią się promować znane marki motoryzacyjne. Ducati nie jest wyjątkiem. Do 2022 roku z atrakcji w barwach Borgo Panigale będzie można skorzystać we Włoszech i w Chinach.

Pierwsza tematyczna część parku rozrywki, poświęcona motocyklom Ducati, zostanie otwarta w przyszłym roku we Włoszech. Ducati World będzie zlokalizowane w parku Mirabilandia w pobliżu Rawenny, a jego główną atrakcją będzie kolejka górska inspirowana sportowymi maszynami Panigale.

NAS Analytics TAG

Na tym jednak nie koniec. Bolońska firma podpisała właśnie umowę z działającą w Hong Kongu firmą Lai Fung, budującą w pobliskim Makau nowy, olbrzymi park rozrywki. Ducati użyczy Chińczykom swojego wizerunku oraz emblematów, a także będzie wspierało tamtejszych inżynierów w budowie kolejnego Ducati World. Otwarcie obiektu planowane jest na przełom 2021 i 2022 roku.

Dla włoskiej firmy jest to nie tylko zysk ze sprzedaży licencji na użycie swojej marki. Szacuje się, że na rynku chińskim sprzedawane jest ok. 6% rocznej produkcji motocykli Ducati, wynoszącej ok. 55 tysięcy sztuk. Tematyczna część nowego parku rozrywki będzie więc umacnianiem obecności Ducati w tamtym regionie.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę