tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Targi Poznań Motor Show przełożone z powodu zagrożenia koronawirusem
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Targi Poznań Motor Show przełożone z powodu zagrożenia koronawirusem

Autor: Janusz Bębenek 2020.03.04, 10:49 Drukuj

Wczoraj ogłoszono decyzję organizatora targów Poznań Motor Show o odwołaniu imprezy w zaplanowanym terminie 26-29 marca i przełożeniu jej na czerwiec. Przyczyną są oczywiście środki bezpieczeństwa związane ze światową epidemią koronawirusa.

Poznańskie targi są największą imprezą motoryzacyjną w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej. Oprócz ogromnej części samochodowej, odbywały się tam dodatkowe wydarzenia związane z motocyklami, np. MotorBike Show czy Stunt Wars Poland.

NAS Analytics TAG

Organizatorzy, wzorem targów w Genewie, zrezygnowali z zaplanowanego terminu targów, choć nie odwołali ich całkowicie, tak jak zrobili to ich koledzy w Szwajcarii. Targi Poznań Motor Show przełożono na 18-21 czerwca. 

W dniu ogłoszenia decyzji o przełożeniu terminu targów Poznań Motor Show w Polsce nie było jeszcze żadnego potwierdzonego przypadku zakażenia koronawirusem. Dziś wiemy już, że pierwszy przypadek wykryto w Zielonej Górze. Oto oświadczenie organizatora PMS:

Z uwagi na sytuację biznesową w branży motoryzacyjnej na świecie wywołaną zachorowaniami spowodowanymi przez koronawirusa zarząd Grupy MTP, po konsultacjach z wystawcami i partnerami targów, podjął decyzję o przesunięciu terminu bloku targów motoryzacyjnych: Poznań Motor Show, Kongres Move - International E-Mobility Congress, Targów Techniki Motoryzacyjnej z terminu od 26 do 29 marca 2020 roku na termin od 18 do 21 czerwca 2020 roku. Z najwyższą uwagą śledzimy również komunikaty udostępniane przez Główny Inspektorat Sanitarny (GIS) oraz instytucje rządowe. Monitorujemy także sytuację na rynku spotkań na świecie. Po analizie przykładu największych targów motoryzacyjnych w Genewie, troską zarządu Grupy MTP było to, aby takiej decyzji nie podejmować w ostatniej chwili, z uwagi na dobro klientów. Biorąc pod uwagę duże ryzyko konieczności odwołania wydarzenia, z szacunku dla zwiedzających i wystawców, podjęliśmy tę decyzję z wyprzedzeniem. Włożyliśmy bardzo dużo pracy i energii w organizację wydarzenia na najwyższym poziomie i zrobimy wszystko, aby targi w terminie czerwcowym spełniły oczekiwania przedstawicieli branży oraz fanów motoryzacji. Mamy nadzieję, że decyzja ta spotka się z Państwa zrozumieniem i akceptacją.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę