tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Tokyo Motorcycle Show 2021 odwoane z powodu COVID-19
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Tokyo Motorcycle Show 2021 odwoane z powodu COVID-19

Autor: Jakub Olkowski 2020.10.02, 16:42 Drukuj

Tokyo Motorcycle Show 2021 to kolejna ofiara pandemii wywołanej przez COVID-19. Większość targów motocyklowych, które tradycyjnie odbywają się jesienią, została odwołana. Wiele wskazuje na to, że wobec ponownie narastającej liczby chorych, imprezy zaplanowane na 2021 roku, nie odbędą się…

Pierwszą ofiarą 2021 roku jest Tokyo Motorcycle Show 2021. Marcowa impreza została odwołana, co oznacza, że kolejne targi w Tokio odbędą się dopiero w 2022 roku. Pokaz byłby 48 edycją, ale zdrowie publiczne jest wartością nie podlegającą żadnym dyskusjom.

NAS Analytics TAG

Na razie brak informacji, czy TMS 2021 będzie organizować wirtualną wersję pokazu. Targi w Birmingham potwierdziły, że taka forma prezentacji, wsparta o kilka gorących nazwisk z branży oraz prezentację nowych modeli ma szansę odnieść sukces.

W miarę rozwoju sytuacji o wszystkim będziemy was informować. Po cichu mamy nadzieję, że rozwój pandemii w Polsce nie wygasi rodzimych imprez, takich, jak choćby Warsaw Motorcycle Show w Ptak Expo zaplanowanej na 5-7.03.2021…

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr