tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ducati Streetfighter V4 i Ducati Panigale V2 w Polsce! Premiera I'M Inter Motors Wrocaw.
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ducati Streetfighter V4 i Ducati Panigale V2 w Polsce! Premiera I'M Inter Motors Wrocaw.

Autor: Alonzo 2019.12.01, 11:26 Drukuj

Ducati Streetfigher V4 to prawdziwe szaleństwo. Włożono do niego silnik V4 ze sportowego Panigale, ale nie zmniejszono znacząco mocy. Dzięki temu możemy poczuć skrajnie sportowe emocje w motocyklu, kojarzącym się raczej z jazdą po mieście. Podczas gdy silnik Panigale generuje moc 214 koni mechanicznych, w modelu Streetfighter V4 mamy do dyspozycji niewiele mniej, bo 208 KM przy 12 750 obr./min. I to przy wadze zaledwie 178 kg na sucho. Ducati Streetfightera mogliśmy zobaczyć na żywo podczas tegorocznych targów EICMA:

NAS Analytics TAG

Druga z zaprezentowanych w I'M Inter Motors Wrocław nowości, to Ducati Panigale V2. Ten motocykl mieliśmy już okazję przetestować. Chociaż Ducati Panigale V2 ma mniej koni niż Streetfighter V4, jest to moc 155 KM, a masa V2 jest zbliżona do streeta z V4, to na niedobór emocjo nie mamy prawa tutaj narzekać. Z prostej przyczyny. ponad 200 koni to za dużo! Oczywiście moc ponad 200 koni robi wrażenie. Jeżeli ktoś kupuje motocykl dla jego danych technicznych na papierze, to oczywiście wybierze silnik V4. Jeżeli ktoś jest doświadczonym motocyklistą, weteranem, który jeździł już niejednym motocyklem i niejedną przygodę przeżył na drodze, to również taka osoba wybierze silnik z większą mocą. Normalni motocykliści powinni wybierać sprzęt dostowany do własnych potrzeb, a tutaj Ducati Panigale V2 zapewnia aż nadmiar wrażeń. 155 koni to i tak za dużo na ulicę. Z taką mocą można się doskonale bawić na torze, a możliwości tego motocykla i tak wymagają bardzo dużych umiejętności dla ich pełnego wykorzystania. Wszystko, co trzeba wiedzieć na temat najnowszego Panigale V2, zobaczycie na tym filmie:

Jeżeli chcecie zobaczyć oba "gorące" motocykle od Ducati na żywo i mieszkacie we Wrocławiu lub jeżeli chcecie odwiedzić w najbliższym czasie Wrocław, to zapraszamy Was do I'M Inter Motors w tym mieście:

https://www.imready.eu/pl/intermotors-wroclaw-sobieskiego

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr