tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Moto Mikołaje 2019, czyli Mikołaje na Motocyklach - tak było w poszczególnych miastach w Polsce!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Moto Mikołaje 2019, czyli Mikołaje na Motocyklach - tak było w poszczególnych miastach w Polsce!

Autor: Alonzo 2019.12.08, 20:36 Drukuj

MotoMikołaje 2019, czyli Mikołaje na Motocyklach - tak było w poszczególnych miastach w Polsce!

Motocyklowi Mikołaje opanowali w grudniu całą Polskę. Byli w Trójmieście, w Katowicach, we Wrocławiu, w Krakowie, w Warszawie, również w Ostrzeszowie, w Łodzi, w Ostrołęce. Zobacz relacje z całej Polski.

NAS Analytics TAG

Fenomen Moto Mikołajów ogarnął już cała Polskę. Trudno znaleźć miasto czy miejscowość, w której w tym roku nie pojawili się Mikołaje na Motocyklach. Oto filmy z poszczególnych miejsc:

MotoMikołaje we Wrocławiu 2019:


MotoMikołaje we Wrocławiu tradycyjnie zagościli na wrocławskim rynku. Do dzieci trafiły prezenty oraz mnóstwo ciepła i pozytywnej energii.

MotoMikołaje w Warszawie 2019:

MotoMikołaje w Warszawie zaczęli swoją misję 2019 pod stadionem Narodowym, by następnie zawieźć pozytywną energię dzieciakom z Warszawy i okolic.

MotoMikołaje w Krakowie 2019:

MotoMikołaje w Karkowie zorganizowali przejazd z rejonu zalewu w Nowej Hucie na Plac Szczepański. Tam odbyła się impreza dla dzieci. MotoMikołaje z Krakowa zatroszczyli się w tym roku o dzieci ze Specjalistycznego Ośrodka Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie oraz Domu Matki i Dziecka im. bł. B. Jabłońskiej Caritas Archidiecezji Krakowskiej.

MotoMikołaje w Katowicach 2019:

MotoMikołaje w Katowicach wystartowali w sobotę z przed kościoła Mariackiego w Katowicach. Następnie wyruszyli na sam rynek. Tam czekały występy artystyczne, wielkie maskotki, elfy, aniołki, mikołaje, mażoretki 'Akcent' - Katowice, Teatr Ognia Inferis, Gwardia Gryfa, szczudlarze i zespół bębniarski. Imprezie towarzyszył katowicki jarmark świąteczny.

MotoMikołaje w Łodzi 2019:

MotoMikołaje w Łodzi zebrali się pod Leroy Merlin na tyłach łódzkiej Manufaktury, by w paradzie wjechać na rynek. Następnie motocylkliści pojechali do EC1 Łódź - Miasto Kultury i rozdali swoje prezenty podopiecznym Domów Dziecka nr 2, 3, 6 oraz 15 w Łodzi.

MotoMikołaje w Szczecinie 2019:

MotoMikołaje w Szczecinie startują co roku z Wałów Chrobrego. Tak też i było w tym roku.

MotoMikołaje w Opolu 2019:

MotoMikołaje w Opolu spotkali się na opolskim rynku i następnie przejechali w paradzie przez miasto. Podarowali dzieciom cukierki, pozytywną energię, chciaż nie mniejszym zainteresowaniem u dzieci cieszyły się i same motocykle - niektóre zdjecia na "motorze" ceniły bardziej niż słodycze!

MotoMikołaje w Gdańsku i w Gdyni 2019:

MotoMikołaje w Gdańsku i Gdyni, czyli pozytywni motocyliści z Trójmiasta, przeprowadzili swoją akcję tydzień wcześniej, czyli 1 grudnia. Organizatorem było Trójmiejskie Stowarzyszenie Motocyklowe. Pomogli zarówno dzieciom w szpitalach, jak również tym, znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej.

MotoMikołaje w Lubinie 2019

Przejazd MotoMikołajów przez Lubin odbył się w tym roku w asyście rozmaitych pojazdów. W sumie było ich ponad 140. Parada zakończyła się pod lubińskim ratuszem. Tam na dzieci czekały prezenty o rozmaite atrakcje. Przejazd MotoMikołajów jest już oficjalnym wydarzeniem, organizowanym przy Jarmarku Bożonarodzeniowym. Co roku liczba uczestników rośnie. Zbiórka trwa do 15 grudnia - upominiki dla dzieci można przynosić do szkoły przy ulicy Rudnej i do sklepu Motoklan, znajdującego się przy ulicy Ścinawskiej. Listę potrzebnych rzeczy mozna znaleźć na Facebooku akcji >>.

MotoMikołaje w Lublinie 2019

MotoMikołaje w Lublinie stawili sie w tym roku w liczbie ponad 100 osób. Motocykliści spotkali się przy Placu Zamkowym i pojechali do dzieci z mnóstwem prezentów. Ciepła energia i upominki trafiły do dzieci z lubelskich szpitali.

MotoMikołaje w Ostrołęce 2019

Deszczowa pogoda nie wystraszyła Moto Mikołajów w Ostrołęce. Pozytywną energię do ostrołęckich dzieci zawiozło kilkudziesięciu motocyklistów. Rozgrzewały ich zespoły muzyczne i polowa "gar-kuchnia".

MotoMikołaje w Ostrzeszowie 2019:

MotoMikołaje w Ostrzeszowie prowadzili licytacje charytatywne, za które zakupili prezenty dla dzieci. Finał akcji miał miejsce na ostrzeszowskim rynku. Nie zabrakło wspólnego zapalania światełek na choince i kolęd.

MotoMikołaje w Wałbrzychu 2019

MotoMikołaje w Wałbrzychu przejechali w paradzie charytatywnej przez Wałbrzych. Zaczęli pod Centrum Aqua-Zdrój i jechali w kierunku hotelu Maria. Zawieźli dzieciom paczki, zakupione z licytacji. Najmłodsze z obdarowanych dzieci miało 3 tygodnie!

MotoMikołaje - zrobiliście coś wspaniałego!

Motocykliści znów wykazali się wielkim sercem. Do dzieci w domach dziecka trafiły prezenty, ale przede wszystkich trafiła do dzieci pozytywna energia. Czysto dobro, płynące z motocyklowych serc. Gdy jesteś motocyklistą to nigdy nie jesteś sam. Najważniejsze w motocyklach jest więź z innymi fanami dwóch kółek. Ta więź, która czyni ze wszystkich motocyklistów jedną wielką rodzinę, jest szczególnie cenna dla dzieci, które zostały od swoich biologicznych rodzin oderwane. Ciepły, budujący przekaz, który trafia do dzieci przed świętami, czyni tę szczególną porę roku jeszcze lepszą i bardziej magiczną. Dziękujemy Wam wszystkim i na pewno do zobaczenia za rok!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę