tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Prezent dla samuraja - customowy motocykl dla Daniego Pedrosy
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Prezent dla samuraja - customowy motocykl dla Daniego Pedrosy

Autor: Janusz Bbenek 2019.01.26, 11:44 Drukuj

Po sezonie 2018 Dani Pedrosa zakończył karierę zawodnika MotoGP. Aby uczcić wieloletni dorobek hiszpańskiego kierowcy, słynny warsztat Deus Ex Machina zbudował dla niego specjalny motocykl.

Ponad 18 lat spędzonych przez Daniego w ekipie Hondy sprawiło, że wybór motocykla bazowego nie był wielkim problemem. Postawiono na CR500 z 1985 roku, z którego jednak nie zostało nic poza silnikiem. W warsztacie Deus Ex Machina wykonano totalnie customową ramę stalową i dołożono sportowe zawieszenie, stosowane w dirt tracku: widelec Ohlins 43 mm i zmodyfikowany amortyzator Race Tech. Całości dopełniły 19-calowe koła na balonowych oponach, płaskie siodło i aluminiowe komponenty.

NAS Analytics TAG

Motocykl utrzymany jest w bardzo lubianym przez Daniego stylu oldskulowego dirt tracku. Został również oczywiście dopasowany do legendarnego już, niewielkiego wzrostu Hiszpana. Piękny prezent na zakończenie pięknej kariery - w dodatku ozdobiony legendarnym już numerem 26.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr