tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Honda X-ADV 300 na horyzoncie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Honda X-ADV 300 na horyzoncie

Autor: Janusz Bębenek 2019.01.26, 12:53 Drukuj

Źródła zbliżone do japońskich biur projektowych Hondy wypuściły w świat informację o pracach nad mniejszą wersją "offroadowego" skutera X-ADV. Miałby on powstać na bazie obecnego już na rynku modelu Forza 300.

Czy idea skutera enduro ma jakikolwiek sens? Na pewno nie odpowiemy na to pytanie w tym artykule. Dla jednych to profanacja i strata energii, dla innych ciekawy patent, pozwalający połączyć cechy praktyczne ze zdolnością do pokonywania mniej cywilizowanych szlaków, których wciąż u nas nie brakuje.

NAS Analytics TAG

Model X-ADV jest obecny w ofercie Hondy od ponad dwóch lat, a na niektórych rynkach, np. włoskim, okazał się prawdziwym hitem. Jest to jednak dosyć ciężka maszyna, oparta konstrukcyjnie na modelu Integra, z dwucylindrowym silnikiem klasy 750. Nadchodzi więc czas na rozszerzenie oferty o lżejszy skuter tej klasy.

W zeszłym roku Honda wypuściła bardzo dobrze przyjętą Forzę 300, która prawdopodobnie będzie bazą dla nowego X-ADV 300. Wpisujemy więc ten model na listę oczekiwań przed jesiennymi targami EICMA.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę