tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Beta w natarciu - włoska marka atakuje polski rynek!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Beta w natarciu - włoska marka atakuje polski rynek!

Autor: Informacja prasowa 2019.01.24, 12:33 4 Drukuj

Już niedługo w polskich mediach motocyklowych zrobi się głośno o wyjątkowym, włoskim producencie motocykli sportowych spod znaku trial, cross i enduro. Beta z rozmachem atakuje nasz rynek oraz wjeżdża na sportową arenę!

Wszystko to dzięki nowo powstałej spółce o nazwie Beta Dystrybucja Polska Sp. z o.o., której celem działania będzie zapewnienie dostępności, promocji oraz prężnego działania sieci dealerskiej motocykli Beta na naszym rynku. To wspaniała wiadomość zarówno dla amatorów, jak i zawodowców uprawiających offroad lub trial. Spółka zapowiedziała bowiem stworzenie polskiego teamu fabrycznego Beta Factory Racing Poland!

NAS Analytics TAG

Nowa spółka Beta Dystrybucja Polska będzie nie tylko zarządzać siecią dealerską ale i promować wśród zawodników i amatorów sportowe sprzęty tej włoskiej marki. Planowane są testy dla dziennikarzy, wypożyczenia motocykli testowych i różnego rodzaju eventy. Wydaje się, że w tym sezonie nad Wisłą zrobi się głośno o motocyklach Beta - i bardzo nas to cieszy - w końcu to marka z wielkim tradycjami i niezaprzeczalna królowa trialu!

Dzięki takim informacjom motocyklowy sezon 2019 zapowiada się wyjątkowo ciekawie i wprost nie możemy się go już doczekać!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę