tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Beta w natarciu - woska marka atakuje polski rynek!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Beta w natarciu - woska marka atakuje polski rynek!

Autor: Informacja prasowa 2019.01.24, 12:33 4 Drukuj

Już niedługo w polskich mediach motocyklowych zrobi się głośno o wyjątkowym, włoskim producencie motocykli sportowych spod znaku trial, cross i enduro. Beta z rozmachem atakuje nasz rynek oraz wjeżdża na sportową arenę!

Wszystko to dzięki nowo powstałej spółce o nazwie Beta Dystrybucja Polska Sp. z o.o., której celem działania będzie zapewnienie dostępności, promocji oraz prężnego działania sieci dealerskiej motocykli Beta na naszym rynku. To wspaniała wiadomość zarówno dla amatorów, jak i zawodowców uprawiających offroad lub trial. Spółka zapowiedziała bowiem stworzenie polskiego teamu fabrycznego Beta Factory Racing Poland!

NAS Analytics TAG

Nowa spółka Beta Dystrybucja Polska będzie nie tylko zarządzać siecią dealerską ale i promować wśród zawodników i amatorów sportowe sprzęty tej włoskiej marki. Planowane są testy dla dziennikarzy, wypożyczenia motocykli testowych i różnego rodzaju eventy. Wydaje się, że w tym sezonie nad Wisłą zrobi się głośno o motocyklach Beta - i bardzo nas to cieszy - w końcu to marka z wielkim tradycjami i niezaprzeczalna królowa trialu!

Dzięki takim informacjom motocyklowy sezon 2019 zapowiada się wyjątkowo ciekawie i wprost nie możemy się go już doczekać!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze 3
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr