tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Beta wejdzie do MXGP jako nowy producent w 2021 roku?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Beta wejdzie do MXGP jako nowy producent w 2021 roku?

Autor: Dominika Jochymska 2020.11.23, 16:44 Drukuj

Nowy, w tym roku, na padoku Mistrzostw Świata MXGP, GasGas został dobrze przyjęty w serii. Kolejny, nowy producent Fantic, również, tyle, że skoncentrował się na Mistrzostwach Europy EMX125. Plotka głosi, że swój udział w kolejnym sezonie rozważa Beta.

Producent, który od lat odnosi sukcesy w enduro, na pewno byłby ciekawą nowością w MXGP. Wiadomo, że sport potrzebuje jak największej liczby producentów, ponieważ to pomaga mu się rozwijać i tworzyć więcej miejsc dla zawodników w przyszłości. Ponieważ TM i Suzuki wycofały się z padoku w ostatnich latach, udział nowych producentów, to dla dyscypliny tylko dobre wieści.

NAS Analytics TAG

Plotka głosi, że właśnie Beta będzie nowym producentem w sezonie 2021. Uważa się, że włoski zespół, który jest obecny w mistrzostwach zmieni markę i poprowadzi Betę w MXGP. Drużyna nie została jeszcze potwierdzona, a zawodnicy również są nieznani na tym etapie, ale jest to bardzo dobra wiadomość jeśli tylko dojdzie do skutku.

Poziom mistrzostw świata MXGP jest niewiarygodnie wysoki, więc opracowanie nowego motocykla przy niesamowitych osiągach konkurentów, nie będzie łatwym zadaniem, ale jako projekt długoterminowy jest bardzo ciekawy. Będziemy was informować.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr