tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 MXGP: podsumowanie sezonu 2020 [VIDEO]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

MXGP: podsumowanie sezonu 2020 [VIDEO]

Autor: Dominika Jochymska 2020.12.17, 10:02 Drukuj

Sezon 2020 za nami. Powiedzieć, że był dziwny, to jak nic nie powiedzieć. Mimo pandemii i licznych obostrzeń udało się w minionym roku przeprowadzić 18 rund MXGP. Video świetnie podsumowuje ten trudny, ale jakże pasjonujący sezon.

W mijającym roku, z powodu pandemii koronawirusa Mistrzostwa Świata w Motocrossie mocno zmieniły swoje oblicze. Wszystkie rundy zostały rozegrane w Europie, wiele rund odbyło sie bez udziału publiczności i po raz pierwszy zdecydowano się na rozgrywanie po kilka Grand Prix w jednym miejscu. Mimo tego, rywalizacja była zacięta, a zawodnicy dostarczyli nam mnóstwa wrażen.

NAS Analytics TAG

Przypomnijmy tylko, że Mistrzem Świata MXGP został Tim Gajser, a MX2 Tom Vialle. Przegląd sezonu zawiera szczegółowe omówienie bitwy pomiędzy Tomem Vialle i Jago Geertsem o tytuł w MX2, pokazuje podróż Tima Gajsera po jego czwarty tytuł mistrzowski, a także ekskluzywne wywiady z mistrzami świata MXGP i MX2 2020 oraz wypowiedzi Clementa Desalle'a i Gautiera Paulina, którzy niedawno podjęli decyzję o wycofaniu się z wyścigów Grand Prix.

Powróćmy jeszcze raz do najlepszych momentów minionego sezonu, z nadzieją, że kolejny będzie ponownie takim, jakim znaliśmy MXGP zawsze.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr