tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Hawkstone Park International odwoany
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Hawkstone Park International odwoany

Autor: Dominika Jochymska 2021.01.06, 12:52 Drukuj

To przykra, ale nie zaskakująca informacja. Jeden z pierwszych wyścigów tego roku został odwołany. Hawkstone Park to z reguły, obok Międzynarodowych Mistrzostw Włoch, jeden z obowiązkowych punktów przedsezonowych dla zawodników MXGP.

Oficjalne oświadczenie Gary'ego Forda, sekretarza ds. wydarzeń: - Z wielkim smutkiem i rozczarowaniem, Salop Motor Club musi ogłosić odwołanie Międzynarodowych Zawodów Motocrossowych zaplanowanych na 14 marca w Hawkstone. Nowy lockdown, który potrwa co najmniej do połowy lutego, a może i dłużej, uniemożliwia nam organizację imprezy. Nawet gdyby ograniczenia zostały nieco złagodzone, nadal nie moglibyśmy wpuszczać kibiców, a to wydarzenie polega na umożliwieniu im zobaczenia i spotkania się z największymi gwiazdami MXGP.

NAS Analytics TAG

Oprócz tego mamy zawodników przyjeżdżających do nas z całej Europy i świata. Logistycznie byłby to problem, ponieważ wiele krajów jest w takiej samej sytuacji jak my i należy unikać podróżowania. Na pewno wrócimy z hukiem w 2022 roku i będzie to naprawdę duże wydarzenie. Prawdopodobnie wrócimy też do normalnej daty w lutym.

Jako klub, absolutnie nie chcieliśmy podejmować takiej decyzji, ale wiemy, że jest ona właściwa w obecnej sytuacji. Na razie ważne jest, aby wszyscy postępowali zgodnie z wytycznymi rządu, byli bezpieczni i czekali na powrót do pewnej normalności w najbliższej przyszłości.

Zawodnikom MXGP, na ten moment, pozostają więc Międzynarodowe Mistrzostwa Włoch i niektóre rundy Mistrzostw Holandii. Póki co nie słychać, aby miały być odwołane, jednak, jak już mogliśmy się wielokrotnie przekonać w minionym sezonie, sytuacja w każdej chwili może się zmienić diametralnie.

Międzynarodowe Mistrzostwa Włoch 2021

21.02 - Riola Sardo
28.02 - Alghero
07.03 - Mantova

Międzynarodowe Mistrzostwa Holandii 2021

21.03 - Harfsen
28.03 - Oss
17.04 - Oldebroek
02.05 - Arnhem
13.05 - Rhenen

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr