tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Jeffrey Herlings pojecha na trening i... wygra [VIDEO]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Jeffrey Herlings pojecha na trening i... wygra [VIDEO]

Autor: Dominika Jochymska 2020.02.21, 12:58 Drukuj

Wszystko wskazuje na to, że Jeffrey Herlings jest w świetnej formie przed startem serii MXGP. Zawodnik po kolei wygrywa przedsezonowe zawody, w których startuje. Najpierw Hawkstone Park, potem Lacapelle. Co ciekawe, oba te wyścigi pojechał w ramach treningu.

W obu przypadkach warunki były diametralnie różne. Hawkstone przypominało błotnisty survival, Lacapelle było dla zawodników o wiele łaskawsze. Niezaleznie od tego, Herlings poradził sobie świetnie i dwukrotnie stawał na najwyższym stopniu podium.

NAS Analytics TAG

Równolegle w innych seriach, swoje triumfy święcił Tim Gajser. Do tej pory riderzy nie spotkali się w rywalizacji, więc inauguracyjna runda w Matterley Basin będzie tym ciekawsza.

Czy rzeczywiście Gajser jest w tym sezonie taki szybki, że nie będzie miał sobie równych? A może to właśnie Herlings, który startuje i trenuje na różnych torach i w różnych warunkach będzie miał przewagę? Zwłaszcza, że jak twierdzi, nie jeździ jeszcze na 100% swoich możliwości.

Nie można też zapominać o Antonio Cairolim oraz Mitchu Evansie, który podobnie jak Gajser, startuje na prototypie Hondy. Dotychczas zawodnicy HRC nie oddali rywalom ani jednego wyścigu. Jak będzie, przekonamy się już w kolejny weekend. A póki co - Herlings w akcji!

Piasek będzie w drugiej rundzie MXGP w Valkenswaard

Treningowe Lacapelle i wygrana

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr