tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 MXGP: Jorge Prado wrci na motocykl [VIDEO]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

MXGP: Jorge Prado wrci na motocykl [VIDEO]

Autor: Dominika Jochymska 2020.02.17, 18:26 Drukuj

Złamanie kości udowej to w wielu przypadkach brzmi jak wyrok dla zawodnika. Wyrok, który odsuwa go od sportu na minimum pół roku, a są tacy, którzy dochodzili do zdrowia nawet rok. Jednak nie Jorge Prado.

Pod koniec ubiegłego roku Jorge Prado złamał lewą kość udową i musiał przejść operację. Jesteśmy w połowie lutego, a dwukrotny Mistrz Świata MX2 powrócił już na motocykl - dwa miesiące po operacji.

NAS Analytics TAG

Sądzono, że Prado przegapi pierwszą część sezonu, ale skoro już wrócił na motocykl, jest spora szansa, że uda mu się nawet wziąć udział w pierwszej rundzie MXGP w Matterley Basin 29 lutego i 1 marca.

- WRESZCIE! Wróciliśmy! - oznajmił Prado w swoich mediach społecznościowych.

Przy okazji Jorge pochwalił się w social mediach video prezentującym team Red Bull KTM Factory Racing, w którym poza nim, zobaczymy w tym sezonie: Antonio Cairoliego, Jeffreya Herlingsa, Toma Vialle i Rene Hofera. Czyli trzech zawodników w MXGP i dwóch w klasie MX2.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr