tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Gajser i Evans na prototypowych Hondach CRF450RW [VIDEO]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Gajser i Evans na prototypowych Hondach CRF450RW [VIDEO]

Autor: Dominika Jochymska 2020.02.13, 20:24 Drukuj

Zespół HRC jest gotowy na start Mistrzostw Świata w Motocrossie 2020. Gajser i Evans pokazali to dobitnie dominując w serii Internazionali D'Italia Motocross. Obaj jeżdżą na prototypach Hondy, które można zobaczyć w tym video.

We wspomnianych zawodach przedsezonowych, Tim Gajser i Mitch Evans, mieli zabójcze starty i wygrywali wszystko jak leci, wymieniając się tylko na pozycjach. Mistrzostwa MX1? Superfinał z samymi topowymi zawodnikami? Żaden problem! Zawodnicy HRC nie oddali ani jednego okrążenia!

NAS Analytics TAG

Trzeba przyznać, że lepszego początku ścigania w 2020 zarówno zawodnicy, jak i właściciel zespołu - Giacomo Gariboldi, nie mogli sobie wymarzyć. Prototypy Hondy CRF450RW, które wcześniej Tim i Mitch testowali na Sardynii, spisują się znakomicie. A w video możemy je sobie podejrzeć i popodziwiać.

Na razie tylko tyle, ale będziemy trzymać rękę na pulsie w temacie tych, póki co, najbardziej owianych tajemnicą motocykli, które zobaczymy w MXGP.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr