tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Gajser i Evans na prototypowych Hondach CRF450RW [VIDEO]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Gajser i Evans na prototypowych Hondach CRF450RW [VIDEO]

Autor: Dominika Jochymska 2020.02.13, 20:24 Drukuj

Zespół HRC jest gotowy na start Mistrzostw Świata w Motocrossie 2020. Gajser i Evans pokazali to dobitnie dominując w serii Internazionali D'Italia Motocross. Obaj jeżdżą na prototypach Hondy, które można zobaczyć w tym video.

We wspomnianych zawodach przedsezonowych, Tim Gajser i Mitch Evans, mieli zabójcze starty i wygrywali wszystko jak leci, wymieniając się tylko na pozycjach. Mistrzostwa MX1? Superfinał z samymi topowymi zawodnikami? Żaden problem! Zawodnicy HRC nie oddali ani jednego okrążenia!

NAS Analytics TAG

Trzeba przyznać, że lepszego początku ścigania w 2020 zarówno zawodnicy, jak i właściciel zespołu - Giacomo Gariboldi, nie mogli sobie wymarzyć. Prototypy Hondy CRF450RW, które wcześniej Tim i Mitch testowali na Sardynii, spisują się znakomicie. A w video możemy je sobie podejrzeć i popodziwiać.

Na razie tylko tyle, ale będziemy trzymać rękę na pulsie w temacie tych, póki co, najbardziej owianych tajemnicą motocykli, które zobaczymy w MXGP.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę