tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Dwie Yamahy, jedna pasja [VIDEO]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Dwie Yamahy, jedna pasja [VIDEO]

Autor: Dominika Jochymska 2020.02.13, 19:29 Drukuj

Jest dobrze znany ze swoich umiejętności za sterami YZF450FM, na której startuje dla zespołu Monster Energy Yamaha Factory MXGP, ale Jeremy Seewer ma również ukryty talent. W tym celu potrzebna jest mu druga Yamaha.

Wicemistrz Świata w Motocrossie, kiedy uczęszczał do szkoły, uczył się także gry na fortepianie. Choć ostetecznie zrezygnował z tych lekcji na rzecz wyścigów motocrossowych, szwajcarski zawodnik imponuje zarówno wtedy, gdy gra na fortepianie, jak i wtedy, kiedy trzyma gaz.

NAS Analytics TAG

Po tym, jak dał pokaz niezwykłej gry na pianinie podczas EICMA, najbardziej wyczekiwanym na świecie pokazie motocykli w Mediolanie, zrodził się pomysł połączenia dwóch pasji Seewera - motocrossu i muzyki. Oczywiście na dwóch Yamahach.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę