tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 MXGP: uzupenienie kalendarza na sezon 2021
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

MXGP: uzupenienie kalendarza na sezon 2021

Autor: Dominika Jochymska 2020.12.03, 12:02 Drukuj

Infront Moto Racing ogłosił aktualizację kalendarza wydarzeń, które zostały zaplanowane na sezon 2021. Do harmonogramu, po rocznej przerwie, wracają Mistrzostwa Świata Juniorów oraz Drużynowe Mistrzostwa Europy - Motocross of European Nations.

Pierwszą wprowadzoną aktualizacją jest zmiana terminu Grand Prix Portugalii. We współpracy z Águeda Action Club (ACTIB) i Federação de Motociclismo de Portugal (FMP) podjęto decyzję o przeniesieniu rundy w Agueda z 9 na 16 maja. Mistrzostwa Świata w Motocrossie powrócą na portugalski tor po rocznej przerwie spowodowanej pandemią COVID-19.

NAS Analytics TAG

Ponadto ogłoszono powrót ​​Mistrzostw Świata Juniorów. Megalopolis w Grecji wreszcie będzie gościć najmłodszych i najbardziej obiecujących zawodników z całego świata, co jest gwarancją weekendu pełnego niesamowitych wyścigów. Wydarzenie było pierwotnie zaplanowane na 2020 rok, ale zostało odwołane. W 2021 roku zaplanowano je na 31 lipca.

W przyszłym roku zawodniczki i zawodnicy staną na bramkach startowych Motocross of European Nations. Drużynowe Mistrzostwa Europy, które w latach 2017-2019 gościły w Gdańsku, tym razem odbędą się we Włoszech. 2 i 3 października w Riola Sardo na Sardynii, drużyny z całej Europy powalczą o miano najlepszej z nich.

Wraz z powrotem najważniejszego wydarzenia drużynowego na świecie, Monster Energy Motocross of Nations, które zaplanowane jest na 25-26 września na torze Imola we Włoszech, powraca również Puchar Europy YZ bLU cRU. Ponownie zobaczymy więc młodych, utalentowanych zawodników Yamahy walczących o miejsca na podium podczas dorocznego Superfinału, w którym wezmą udział najlepsi zawodnicy jeżdżący na motocyklach YZ125, YZ85 i YZ65.

Całościowo, kalendarz wszystkich wydarzeń sygnowanych przez Infront Moto Racing wygląda imponująco. Tak, jak wyglądał w "czasach przed pandemią". Mamy nadzieję, że rok 2021 będzie łaskawszy, niż ten powoli mijający, i uda się zrealizować wszystkie plany wyścigowe.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr