tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Antonio Cairoli przejdzie na emerytur w 2021? KTM komentuje
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Antonio Cairoli przejdzie na emerytur w 2021? KTM komentuje

Autor: Dominika Jochymska 2020.12.16, 18:55 Drukuj

Szef KTM Motorsport uważa, że ​​rok 2021 może być ostatnim sezonem Tony'ego Cairoliego w MXGP i chce, aby była to pożegnalna trasa z prawdziwego zdarzenia dla legendarnego dziewięciokrotnego Mistrza Świata w Motocrossie.

Cairoli, mimo że ma 35 lat, był mocno liczącym się zawodnikiem w polowaniu na tytuł mistrzowski w minionym sezonie. Plany niestety pokrzyżował mu wypadek w Mantui, gdzie złamał nos oraz dokuczliwa kontuzja kolana, która z każdą rundą dawała coraz mocniej o sobie znać. Mimo, że Włoch stracił pod koniec nieco rozpędu, to ten rok pokazał, że wciąż ma szybkość, doświadczenie i determinację, aby walczyć o dziesiąty w karierze tytuł. Aktualnie Tony jest już po operacji kolana i z niecierpliwością czeka na przyszły sezon. Natomiast Pit Beirer, szef KTM Motorsport sądzi, że może to być ostatni sezon w karierze flagowego zawodnika austriackiej marki.

NAS Analytics TAG

Beirer powiedział w wywiadzie dla Gatedrop: - Prognozy są bardzo jasne, planujemy fantastyczną pożegnalną trasę dla Tony'ego, ponieważ może to być jego ostatni sezon w przyszłym roku. W przypadku Tony'ego nie chodzi tylko o wygrywanie, zrobił tak wiele dla naszej marki, zaufał nam w czasach, kiedy zrobiliśmy 350. Nikt wcześniej nie widział tego motocykla, a on zdecydował, że jest z nami i zdobył pięć tytułów z rzędu na tym motocyklu. Nadal struktura wokół niego, baza zespołu, tor, który tam mają, wnoszą wiele wraz z rozwojem motocykli, a Tony jest nadal bardzo ważny dla naszej firmy, aby każdego dnia ulepszać motocykl.

- Myślę, że ten nadchodzący sezon będzie okazją do dania mu szansy na zakończenie kariery nie w głupim roku z koronawirusem, ale zrobienie tego we właściwy sposób. Jego ostatnie Grand Prix musi być z tłumem fanów, nie może kończyć kariery sam. Z pewnością podpisze się pod zupełnie nową generacją motocrossu, którą wprowadzimy rok później, więc również tam będzie mocno zaangażowany. W przyszłym roku będzie bardziej niż zajęty - podsumował.

Wydaje się więc, że ostatnią szansą na zobaczenie w akcji #222 jest przyszły sezon. Warto rozważyć wybranie się na przynajmniej jedną z rund lub MXoN. Jeśli oczywiście, jeden z najlepszych zawodników wszechczasów, rzeczywiście pojedzie serię MXGP po raz ostatni...

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr