tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Bilety na Motocross of Nations ju w sprzeday
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Bilety na Motocross of Nations ju w sprzeday

Autor: Dominika Jochymska 2021.08.19, 10:39 Drukuj

Infront Moto Racing ogłosił, że ruszyła sprzedaż biletów na Monster Energy FIM Motocross of Nations 2021, które odbędzie się w Mantui we Włoszech 25 i 26 września.

Motocross of Nations to najważniejsze wydarzenie motocrossowe roku, podczas którego najlepsi zawodnicy świata będą walczyć o zwycięstwo swojej drużyny i trofeum Chamberlaina.

NAS Analytics TAG

Po odwołaniu MXoN w 2020 roku, to legendarne wydarzenie powraca w swojej 74. odsłonie. We Włoszech wszystkie oczy będą skierowane na obrońcę tytułu - drużynę Holandii. Czy uda im się powtórzyć sukces z 2019 roku? A może zobaczymy inny zespół na najwyższym stopniu podium Mistrzostw Świata Narodów? Na ten moment znamy już składy kilku drużyn, wiemy także kogo na pewno nie zobaczymy na starcie w Mantui ze względu na wciąż trwający sezon MXGP oraz inne zobowiązania.

I tak podczas MXoN nie zobaczymy: Jeremy'ego Seewera (Szwajcaria), Paulsa Jonassa (Łotwa), Tima Gajsera (Słowenia), Jorge Prado (Hiszpania) oraz Kena Roczena (Niemcy). Na swój udział nie zdecydowali się także dwaj zawodnicy francuscy: Dylan Ferrandis i Romain Febvre. W reprezentacji Belgii natomiast zabraknie Jago Geertsa oraz Kevina Strijbosa.

Dotychczas ogłoszone zespoły

Holandia
Jeffrey Herlings (MXGP)
Glenn Coldenhoff (MX2)
Roan Van De Moosdijk lub Kay De Wolf (Open)

Włochy
Antonio Cairoli (MXGP)
Alessandro Lupino (MX2)
Mattia Guadagnini (Open)

Dania
Thomas Kjer Olsen (MXGP)
Mikkel Haarup (MX2)
Bastian Boegh Damm (Open)

Francja
Marvin Musquin (MXGP)
Tom Vialle (MX2)
Mathys Boisramé (Open)

Belgia
Jeremy Van Horebeek (MXGP)
Liam Everts (MX2)
Brent Van Doninck (Open)

Irlandia
Jason Meara (MXGP)
Jake Sheridan (MX2)
Stuart Edmonds (Open)
Glenn McCormick - zawodnik rezerwowy

RPA
David Goosen (MXGP)
Camden Lellan (MX2)
Tristan Purdon (Open)

Australię reprezentować będą najprawdopodobniej bracia Lawrence: Jett i Hunter oraz Jed Beaton. Natomiast skład polskiej reprezentacji poznamy pod koniec sierpnia, kiedy GKSM PZM ogłosi swoją decyzję.

Bilety na to wyjątkowe wydarzenie są już w sprzedaży TUTAJ. Dodatkowo przy każdym zakupie biletu fani otrzymają specjalny kod promocyjny MXGP-Store, aby zdobyć gadżety MXGP. Kod MXGP-Store jest ważny do wykorzystania przy każdym zakupie na www.mxgp-store.com do 10 października 2021 roku.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr