tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 MXGP: Kevin Strijbos w Gebben Van Venrooy Racing na sezon 2021
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

MXGP: Kevin Strijbos w Gebben Van Venrooy Racing na sezon 2021

Autor: Informacja prasowa 2021.01.24, 20:15 Drukuj

Kiedy inni weterani: Clement Desalle, Tanel Leok i Gautier Paulin są już na sportowej emeryturze od końca zeszłego sezonu, Kevin Strijbos podpisał kontrakt z Gebben Van Venrooy Racing na sezon 2021.

Zespół Gebben Van Venrooy Yamaha Racing potwierdził jako swoich zawodników Calvina Vlaanderena i Brenta van Donincka w sezonie MXGP 2021, jednak na tym nie poprzestali. W sezonie 2021 będą mieć jeszcze jednego zawodnika.

NAS Analytics TAG

Doświadczony Belg, Kevin Strijbos, będzie trzecim zawodnikiem w holenderskiej drużynie MXGP. Zespół jest przekonany, że wniesie swoją wiedzę i doświadczenie, aby w nadchodzącym sezonie team osiągał jeszcze lepsze wyniki.

Strijbos weźmie udział w Mistrzostwach Świata w Motocrossie oraz w Mistrzostwach Holandii w Motocrossie. Belg ma duże doświadczenie w rozwijaniu motocykli, więc pomoże zespołowi także w testowaniu.

Mistrzostwa Świata MXGP planowo mają się rozpocząć w Omanie 2-3 kwietnia, a zespół jest bardzo zmotywowany przed nadchodzącym sezonem.

Kevin Strijbos: - Podpisałem kontrakt z Gebben Van Venrooy Yamaha na rok 2021. Cieszę się, że zrobili wszystko, co w ich mocy, aby to zadziałało. Poza tym z mojej strony również chciałem, aby to działało i zrobiliśmy to najlepiej, jak potrafiliśmy. Bardzo się cieszę, że udało nam się znaleźć porozumienie i współpracować w kolejnym sezonie.
Nie mogę się doczekać powrotu do Yamahy, myślę, że to świetny motocykl już w wersji podstawowej. Patrząc na zeszły rok, myślę, że motocykle Gebben van Venrooy są naprawdę dobre, więc nie mogę się doczekać, kiedy zarzucę nogę na motocykl i zobaczę, jak jedzie. Chcę podziękować Gebben Van Venrooy Racing za tę możliwość, moim sponsorom, szczególnie HENS, ponieważ są ze mną przez cały czas, odkąd ścigam się w GP. Jest moim przyjacielem, prywatnym sponsorem i zawsze bardzo mi pomagał, więc wielkie dzięki za to, że wszystko działa. Jestem zadowolony z tego, jak wszystko wygląda na nadchodzący sezon.

Klaas Hattem (menedżer zespołu): - Zespół Gebben Van Venrooy Yamaha z przyjemnością potwierdza umowę z Kevinem Strijbosem. Zespół jest zachwycony, że ma tak doświadczonego kierowcę, który może wesprzeć młodszych zawodników w ich dalszym rozwoju w MXGP. Kevin weźmie udział w Mistrzostwach Świata MXGP w 2021 roku, a także w rozwoju Yamahy YZF450  dla zespołu.

Nie ma wątpliwości, że doświadczenie Kevina może pomóc w uzyskaniu większej równowagi w zespole. Ważne jest, aby zawodnicy mieli punkt odniesienia podczas treningu, który sprawi, że będą mogli się wzajemnie wzmacniać. Kevin Strijbos ma duże doświadczenie, jest dobrze zorganizowany i z pewnością może przyczynić się do wyniesienia zespołu na wyższy poziom.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr