tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Elektryczna trialówka OSET 24.0 - cichy sposób na offroad NAS Analytics TAG
2019 11 03 KTM EXC Zestaw Bonusowy 2020 billboard
NAS Analytics TAG

Elektryczna trialówka OSET 24.0 - cichy sposób na offroad

Autor: Janusz Bębenek 2019.05.13, 15:03 Drukuj

Motocykle terenowe niemal nieodłącznie kojarzą się z charakterystycznym głośnym "Braaaap!". To, co dla fanów stanowi charakter i jedną z głównych atrakcji silników spalinowych, dla postronnych obserwatorów może być jednak uciążliwe. Hałas i spaliny to również jeden z głównych powodów niechęci strażników leśnych, spacerowiczów i mieszkańców okolic, w których uprawia się motocyklowy offroad.

Rozwiązaniem problemu i mocnym argumentem w dyskusji o prawie do jazdy po bezdrożach są z pewnością motocykle z napędem elektrycznym. Nie są one oczywiście w pełni ekologiczne w szerszym kontekście, zwłaszcza produkcji i utylizacji baterii, ale jedno trzeba im przyznać: tam, gdzie jeżdżą, nie słychać ich i nie czuć.

NAS Analytics TAG

Napęd elektryczny, a raczej ograniczona pojemność baterii, nie pozwala obecnie na zastosowanie go w dalekodystansowej motocyklowej turystyce. Świetnie sprawdza się natomiast w krótkich wypadach na łono natury, stanowiąc udany kompromis między uciążliwym motocyklem spalinowym a powolnym i wymagającym pedałowania rowerem. Patrząc na film promocyjny elektrycznej trialówki OSET 24.0, mamy ogromna ochotę wyskoczyć w najbliższy plener.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę