tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Elektryczna trialwka OSET 24.0 - cichy sposb na offroad
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Elektryczna trialwka OSET 24.0 - cichy sposb na offroad

Autor: Janusz Bbenek 2019.05.13, 15:03 Drukuj

Motocykle terenowe niemal nieodłącznie kojarzą się z charakterystycznym głośnym "Braaaap!". To, co dla fanów stanowi charakter i jedną z głównych atrakcji silników spalinowych, dla postronnych obserwatorów może być jednak uciążliwe. Hałas i spaliny to również jeden z głównych powodów niechęci strażników leśnych, spacerowiczów i mieszkańców okolic, w których uprawia się motocyklowy offroad.

Rozwiązaniem problemu i mocnym argumentem w dyskusji o prawie do jazdy po bezdrożach są z pewnością motocykle z napędem elektrycznym. Nie są one oczywiście w pełni ekologiczne w szerszym kontekście, zwłaszcza produkcji i utylizacji baterii, ale jedno trzeba im przyznać: tam, gdzie jeżdżą, nie słychać ich i nie czuć.

NAS Analytics TAG

Napęd elektryczny, a raczej ograniczona pojemność baterii, nie pozwala obecnie na zastosowanie go w dalekodystansowej motocyklowej turystyce. Świetnie sprawdza się natomiast w krótkich wypadach na łono natury, stanowiąc udany kompromis między uciążliwym motocyklem spalinowym a powolnym i wymagającym pedałowania rowerem. Patrząc na film promocyjny elektrycznej trialówki OSET 24.0, mamy ogromna ochotę wyskoczyć w najbliższy plener.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr