tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Elektryczna trialwka OSET 24.0 - cichy sposb na offroad
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Elektryczna trialwka OSET 24.0 - cichy sposb na offroad

Autor: Janusz Bbenek 2019.05.13, 15:03 Drukuj

Motocykle terenowe niemal nieodłącznie kojarzą się z charakterystycznym głośnym "Braaaap!". To, co dla fanów stanowi charakter i jedną z głównych atrakcji silników spalinowych, dla postronnych obserwatorów może być jednak uciążliwe. Hałas i spaliny to również jeden z głównych powodów niechęci strażników leśnych, spacerowiczów i mieszkańców okolic, w których uprawia się motocyklowy offroad.

Rozwiązaniem problemu i mocnym argumentem w dyskusji o prawie do jazdy po bezdrożach są z pewnością motocykle z napędem elektrycznym. Nie są one oczywiście w pełni ekologiczne w szerszym kontekście, zwłaszcza produkcji i utylizacji baterii, ale jedno trzeba im przyznać: tam, gdzie jeżdżą, nie słychać ich i nie czuć.

NAS Analytics TAG

Napęd elektryczny, a raczej ograniczona pojemność baterii, nie pozwala obecnie na zastosowanie go w dalekodystansowej motocyklowej turystyce. Świetnie sprawdza się natomiast w krótkich wypadach na łono natury, stanowiąc udany kompromis między uciążliwym motocyklem spalinowym a powolnym i wymagającym pedałowania rowerem. Patrząc na film promocyjny elektrycznej trialówki OSET 24.0, mamy ogromna ochotę wyskoczyć w najbliższy plener.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr