tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocyklem po schodach? Ten Chiczyk robi to jak mistrz! [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocyklem po schodach? Ten Chiczyk robi to jak mistrz! [FILM]

Autor: Raff 2019.08.12, 13:46 Drukuj

999 bardzo stromych schodów prowadzących na górę Tianmen pokonał w niecałą minutę chiński motocyklista. Niestety, pomimo tego sukcesu, rząd Chin nie przewiduje możliwości wjazdu motocyklem dla innych zwiedzających. 

Geng Jie znany jest z podobnych wyczynów. Na swojej trialówce wjeżdża po stromych schodach od 2004 roku. Tym razem, jak sam to określił, był to największy wyczyn w jego karierze. Schody są bardzo strome - mają kąt nachylenia 45 stopni. Na niektórych sekcjach są zamontowane poręcze, co wymaga szczególnej uwagi.

NAS Analytics TAG

Pokonanie prawie tysiąca stopni, wśród chodzących gapiów, zajęło chińskiemu motocykliście zaledwie 56 sekund.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr