tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Dziewczyna w błocie, czyli gwiazda motorsportu, której nie znaliście

Dziewczyna w błocie, czyli gwiazda motorsportu, której nie znaliście

Autor: Raff 2019.02.15, 13:33 Drukuj

Kobiety w motorsporcie nie zawsze miały tak lekko jak dziś. Właściwie to dziwne, że sport, w którym liczą się wytrzymałość, wielozadaniowość i odporność na stres, czyli typowe kobiece cechy, przez lata uważany był za typowo męski.

O tym jak udział kobiet w motorsporcie wyglądał przed laty, w zabawny sposób opowiada historia Rene Bennett, jednej z najbardziej utytułowanych motocyklistek w historii Wielkiej Brytanii, a jednocześnie przykładnej pani domu. Mimo niewątpliwego talentu i wysokich umiejętności, Rene długo musiała zmagać się z seksistowskimi komentarzami kolegów i dziennikarzy, nieprzyzwyczajonych do obecności płci pięknej za sterami motocykli. Dziś Rene jest już w słusznym wieku, ale nadal nie rezygnuje z motocyklowej pasji, prowadząc sklep motocyklowy w East Ham, który przejęła wraz z mężem jakieś 60 lat temu…

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę