tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Baby na Motóry! Motocyklistki pokazują swoje pasje i codzienność w nowym wyzwaniu [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Baby na Motóry! Motocyklistki pokazują swoje pasje i codzienność w nowym wyzwaniu [FILM]

Autor: Raff 2020.06.01, 20:38 2 Drukuj

Polskie motocyklistki z grupy Baby na Motóry wzięły udział w wyzwaniu, którego celem było pokazanie się w dwóch odsłonach - codziennej i tej związanej z motocyklową pasją. Wyszło super!

Baby na Motóry to grupa polskich motocyklistek, które nie boją się zjechać z asfaltu. Jak to się stało, że kobiety z różnych środowisk, rejonów Polski, dziewczyny o rozmaitych charakterach, w różnym wieku połączyły siły w jednym projekcie? Odpowiedź jest prosta - to pasja - motocykle. Pasja, która łączy, zbliża, pasja, która łamie bariery.

NAS Analytics TAG

Dziewczyny w maju postanowiły stanąć do wyzwania ,,Don't rush challenge".
Chciały w ten sposób pokazać siebie w dwóch odsłonach. Pierwsza to kobiece codzienne sprawy, druga - pasja do motocykli off-roadowych. Kobiety, spośród których wiele nigdy się nie spotkało, stworzyły coś wspólnie, będąc tylko na łączach swoich telefonów.

Dla każdej z uczestniczek wyzwanie to przyniosło wiele pozytywów. Dziewczyny z ,,Baby na Motóry!" stawiają czoła motocyklowym wyzwaniom również w garażu, kochają podróże na dwóch kołach i duuużo błota i piachu! Kibicujemy!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę