tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Elegancja Francja - kaski Shark i odzie Segura z krysztaami Swarovskiego
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Elegancja Francja - kaski Shark i odzie Segura z krysztaami Swarovskiego

Autor: Janusz Bbenek 2019.03.19, 11:24 Drukuj

Shark i Segura, dwie francuskie firmy o doskonałej renomie na rynku kasków i odzieży motocyklowej, rozszerzyły swoje oferty o produkty przeznaczone dla kobiet, ozdobione oryginalnymi kryształami Swarovskiego.

Dzięki bezprecedensowej współpracy Sharka, Segury i słynnej austriackiej firmy Swarovski, powstała niezwykła kolekcja, która pozwoli motocyklistkom błyszczeć na drodze - i to zupełnie dosłownie. Kask, kurtka i rękawice ozdobione kryształkami nie tylko bardzo elegancko wyglądają, ale zachowują też 100% swoich właściwości ochronnych.

NAS Analytics TAG

W ofercie Sharka pojawił się kask otwarty Nano Crystal, wyposażony w szeroki wizjer i blendę przeciwsłoneczną. Ozdobne kręgi z kryształów umieszczono po bokach, na osłonach mechanizmu wizjera. Kask w tej wersji dostępny jest w pięciu stylowych kolorach: czarnym, białym perłowym, niebieskim, zielonym i pudrowym różowym.

Segura proponuje z kolei kurtkę Lady Terry i rękawice Lady Cox, również ozdobione motywami z kryształów Swarovskiego. Modele te są wykonane z wysokiej jakości materiałów - kurtka z wytrzymałego i dobrze wyglądającego Twiltexu, a rękawice z miękkiej koziej skóry.

O produkty z nowej linii Sharka i Segury pytajcie u dealerów.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr