tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kurtka motocyklowa Versace w cenie motocykla. Czy s tutaj jacy chtni?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Kurtka motocyklowa Versace w cenie motocykla. Czy s tutaj jacy chtni?

Autor: Raff 2019.10.18, 18:58 4 Drukuj

Kurtka motocyklowa o wartości niezłego motocykla - to pomysł domu mody Versace na wprowadzenie zapachu benzyny do pret-a-porter. Komu kurteczkę?

Chyba każdy z nas, kupując kurtkę motocyklową, kieruje się jej wyglądem na równi z bezpieczeństwem. O tym fakcie dobrze wiedzą producenci, którzy dwoją się i troją by przekonać nas do wydania nieco więcej w zamian za niepowtarzalny design.

NAS Analytics TAG

Tym tropem postanowiła pójść także znany do mody - Versace. We współpracy z Fordem (?) przygotowano elegancką kurtkę motocyklową. Utrzymana w stylu retro, dwukolorowa kurtka wykonana jest z najwyższej jakości włoskiej skóry.

Bliższe oględziny wykazują jednak, że "motocyklowość" owej kurtki kończy się wyłącznie na stylu - brak tam jakichkolwiek protektorów czy wzmocnień. To nie wszystko - za kwotę, jaką trzeba przeznaczyć na zakup tej kurtki, bez problemu można by kupić całkiem niezły motocykl. Wyceniono ją bowiem na… 6650 dolarów (25 600 zł).

Cisną nam się na usta różne ironiczne komentarze, ale być może wśród was jest ktoś, komu podoba się taki ciuch?

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 4
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr