tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kurtka motocyklowa, ktra chroni przed smogiem
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Kurtka motocyklowa, ktra chroni przed smogiem

Autor: Wojtek Grzesiak 2019.12.13, 07:12 Drukuj

Nowa kurtka Spidi wygląda jak ciuchy, które w latach 90. zakładano na imprezy techno i rave, ale w tym szaleństwie jest metoda. Produkt ma za zadanie chronić przed zanieczyszczonym powietrzem.

Spidi Mission Beta Concept Jacket - pod tą nazwą kryje się kurtka, która ma wbudowany czujnik poziomu zanieczyszczenia powietrza. Na rękawie umieszczono wyświetlacz, który pokazuje jeden z trzech stopni zanieczyszczenia - niski, średni lub wysoki. W przypadku tych dwóch ostatnich powinno się założyć zintegrowaną z kurtką maskę antysmogową. Oczywiście łatwo zauważyć, że kurtka będzie przeznaczona raczej dla tych, którzy jeżdżą w kaskach otwartych.

NAS Analytics TAG

Skąd pomysł na taki projekt? Według badań przeprowadzonych na zlecenie Spidi, osoby mieszkające w dużych miastach i korzystające z motocykla jako podstawowego środka transportu są 100 razy bardziej narażone na zagrożenia związane z zanieczyszczeniami powietrza.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr