tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Komplet odzieży motocyklowej Motona Venta/Lux. Opis, opinia, cena NAS Analytics TAG

Komplet odzieży motocyklowej Motona Venta/Lux. Opis, opinia, cena

Autor: Materiały partnera 2019.05.27, 10:55 Drukuj

Trójwarstwowa konstrukcja, znakomita wentylacja i bardzo dobre wykonanie - zestaw odzieży turystycznej Motona Venta/Lux to jakość z górnej półki w bardzo przystępnej cenie.

Kurtka turystyczna Motona Venta i spodnie Lux to komplet odzieży przeznaczony do motocyklowej turystyki w każdych warunkach pogodowych. Dzięki trójwarstwowej konstrukcji, zarówno kurtki, jak i spodni, bez problemu sprawdzi się w chłodniejsze dni i w czasie deszczu. Zarówno spodnie, jak i kurtkę wykonano z miękkiego poliestru. Wewnętrzna strona materiału pokryta została warstwą wodoodpornego tworzywa, co zapewnia dodatkową ochronę przed deszczem.

Motona Venta test

Kurtka motocyklowa Motona Venta wyposażona jest w duże odpinane panele wentylacyjne na piersiach i plecach. Zapewniają doskonałą wymianę powietrza nawet w największe upały. Panele można wypiąć całkowicie, albo częściowo - zapewnia to wygodną regulację przepływu powietrza, w zależności od temperatury.

Spodnie turystyczne Motona Lux wyposażono w liczne otwory wentylacyjne - jest ich na nogawkach aż sześć. Kurtka i spodnie posiadają komplet protektorów - na łokciach, barkach i kolanach. Kurtka motocyklowa Motona Venta ma możliwość regulacji dopasowania rękawów. Można ją spiąć ze spodniami jednym z dwóch zamków - krótkim lub długim.

Komplet turystyczny Motona Venta/Lux sprawdził się podczas niejednej motocyklowej wyprawy. Swoje doświadczenia z tą odzieżą opisał Szymon - podróżnik i autor bloga Mototrasa.pl, który przejechał w zestawie Motony 35 000 kilometrów.

- Materiał jest miękki i dobrze się układa, nie ma w nim nic ze "sztywności" strojów niskobudżetowych. A jeśli chodzi o wytrzymałość, to miałem w nim bliskie spotkanie trzeciego stopnia ze zbliżającym się asfaltem, wszyscy cali. Szlif po asfalcie lekko przytarł w kilku miejscach kurtkę i spodnie, jednak bez naruszenia całości. Ucierpiały w zasadzie tylko siateczki wentylacyjne.

Szymon chwali także materiał, z którego wykonany jest zestaw odzieży turystycznej Motona Venta/Lux: - Materiał jest miękki i dobrze się układa, nie ma w nim nic ze "sztywności" strojów niskobudżetowych.

Zdaniem blogera na szczególną pochwałę zasługuje system wentylacyjny zestawu: - System wentylacyjny w kurtce, jak dla mnie, to jest mistrzostwo i jej największy plus. Bardzo duże, otwierane, panele wywietrzników z tyłu i przodu Venty zapewniają rewelacyjny przewiew i chłodzenie. Jadąc w pełnym słońcu nie odczuwałem dyskomfortu, mimo pełnego stroju motocyklowego, a schodząc z motocykla nie wyglądałem w końcu jak mokry szczur.

Motona Venta Lux 4

Na blogu Mototrasa.pl możemy przeczytać również: - Kurtka Venta w połączeniu ze spodniami Lux to naprawdę dobrze i rzetelnie wykonany strój motocyklowy, który sprawdzi się w większości warunków atmosferycznych. I do codziennego użytkowania, i na dłuższe wyjazdy.

Ogromną zaletą kurtki Motona Venta i spodni Lux jest ich cena. Za kurtkę zapłacić trzeba tylko 599 zł. Tyle samo - 599 zł, kosztują spodnie. W cenę wliczony jest koszt wysyłki.

Motona Venta Lux 1

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę