tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 SHARK dba o ekologi. Kody QR zamiast karty gwarancyjnej
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

SHARK dba o ekologi. Kody QR zamiast karty gwarancyjnej

Autor: Informacja prasowa 2020.04.08, 17:21 Drukuj

Ze względów ekologicznych, od 2020 roku Shark zrezygnował z plastikowych kart gwarancyjnych. W zamian za to jest kod QR prowadzący do rejestracji darmowej, 5-letniej gwarancji.

Na sezon 2020 w kolekcji kasków Shark pojawiło się wiele nowości. W katalogu znajdziecie kilkanaście nowych grafik dla dobrze znanych modeli, a także kilka zupełnie nowych kasków, które należy poznać.

W kolekcji 2020 pojawiła się jeszcze jedna nowinka. Nie rzuca się w oczy tak, jak widowiskowy Spartan GT Carbon, ale jest szczególnie ważna dla środowiska. Ze względów ekologicznych marka Shark zrezygnowała z dodawania do kasków plastikowych kart gwarancyjnych z numerem seryjnym kasku. W zamian za to do każdego egzemplarza dołączane są kody QR - doczepione na żyłce do paska zapięcia pod brodą.

Kod QR Shark

Po zeskanowaniu smartfonem, kod QR przekierowuje użytkownika do strony internetowej wsparcia marki Shark. Można także wejść na nią manualnie - http://support.shark-helmets.com. Strona jest w 5 językach, a znaleźć tam można instrukcje, arkusze techniczne kasków, czy odpowiedzi na często zadawane pytania. Co najważniejsze, jest tam także przekierowanie do DEDYKOWANEJ STRONY REJESTRACJI 5-LETNIEJ GWARANCJI.

NAS Analytics TAG

Jak działa 5-letnia gwarancja na kask Shark?

Zgodnie z przepisami Shark zapewnia 2-letnią gwarancję. Francuski producent zapewnia jednak wysoką jakość swoich kasków oraz satysfakcję Klientów, dlatego każdy ma możliwość darmowego przedłużenia gwarancji o kolejne 3 lata.

Z opcji darmowego przedłużenia skorzystać może każdy, kto zakupił kask Shark u autoryzowanego sprzedawcy i posiada dowód zakupu. Gwarancja chroni użytkownika przed każdym ewentualnym defektem przy produkcji lub problemem z jakością materiału w czasie 5 lat od daty zakupu. W przypadku reklamacji kasku, Klient powinien zgłosić się do sklepu, w którym kupił kask. Odbiór następuje również w tym samym sklepie.

Jak zarejestrować 5-letnią gwarancję?

Należy wejść na stronę https://guarantee.shark-helmets.com/login_EN.php, założyć swoje konto i dodać do niego kask - postępując zgodnie z instrukcjami na stronie. Oto garść informacji przydatnych rejestracji:

  • numer seryjny potrzebny do rejestracji kasku znajduje się na pasku zapinanym pod brodą (ostatnie 6 cyfr).
  • ponieważ strona internetowa z informacjami o kaskach jest ogólnie dostępna, a numer potrzebny do rejestracji kasku znajduje się na pasku do zapinania pod brodą, brak zawieszki z kodem QR nie dyskwalifikuje kasku ze sprzedaży i nie jest podstawą do składania reklamacji.
  • strona jest w języku francuskim, angielskim, niemieckim, włoskim lub hiszpańskim. Dlatego nie pozwala na wprowadzanie polskich liter, takich jak np. ń, ś, ą... Podczas rejestracji należy je zastąpić odpowiednikami bez "ogonków", czyli np. n, s, a.
  • podczas rejestracji kasku strona nie pozwala na wprowadzanie znaków specjalnych. Dlatego wprowadzając np. nazwę sklepu należy pamiętać, aby ich nie używać.
NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr