tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Bluetooth Shark: bezprzewodowy interkom do kaskw Shark
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Bluetooth Shark: bezprzewodowy interkom do kaskw Shark

Autor: Alonzo 2017.08.17, 14:31 Drukuj

Bluetooth Shark to multifunkcyjny system przeznaczony do montażu w kaskach firmy Shark. Fabryczne spasowanie elementów ułatwia montaż i gwarantuje niezawodne współdziałanie interkomu z kaskiem.

Nazwanie systemu Bluetooth Shark interkomem byłoby mocnym niedocenieniem tego sprzętu. Bluetooth Shark może pracować nie tylko jako interkom - np. łącząc się z innym użytkownikiem podobnego urządzenia (do odległości 500 metrów), ale także zostać wykorzystany do obsługi telefonu, czyli jako bezprzewodowy zestaw słuchawkowo/głośnomówiący z możliwością głosowego wybierania numerów. Po sparowaniu urządzenia z nawigacją satelitarną można słuchać przez nie komend głosowych, a po sparowaniu z odtwarzaczem MP3 używać je jako słuchawki bezprzewodowe. W ostatnim przypadku, czyli podczas słuchania muzyki, urządzenie traktuje funkcje telefonu, nawigacji oraz komunikacji jako priorytetowe i wycisza muzykę.

NAS Analytics TAG

Urządzenie posiada także dodatkowe atuty, takie jak:

  • wodoodporność
  • funkcja Hands Free pozwalające na obsługę urządzenia głosowo,
  • Stereo Bluetooth A2D2, czyli zaawansowany system dźwiękowy
  • tłumienie szumów
  • automatyczne dopasowanie głośności do dźwięków z otoczenia

Bluetooth Shark to solidny produkt wykonany z dużą starannością. W zestawie otrzymujemy ładowarkę, instrukcję montażu, kabel USB i baterię.

Koszt urządzenia to 499 zł.

Więcej o produkcie dowiecie się na stronie dystrybutora

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr