tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Bluetooth Shark: bezprzewodowy interkom do kasków Shark
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Bluetooth Shark: bezprzewodowy interkom do kasków Shark

Autor: Alonzo 2017.08.17, 14:31 Drukuj

Bluetooth Shark to multifunkcyjny system przeznaczony do montażu w kaskach firmy Shark. Fabryczne spasowanie elementów ułatwia montaż i gwarantuje niezawodne współdziałanie interkomu z kaskiem.

Nazwanie systemu Bluetooth Shark interkomem byłoby mocnym niedocenieniem tego sprzętu. Bluetooth Shark może pracować nie tylko jako interkom - np. łącząc się z innym użytkownikiem podobnego urządzenia (do odległości 500 metrów), ale także zostać wykorzystany do obsługi telefonu, czyli jako bezprzewodowy zestaw słuchawkowo/głośnomówiący z możliwością głosowego wybierania numerów. Po sparowaniu urządzenia z nawigacją satelitarną można słuchać przez nie komend głosowych, a po sparowaniu z odtwarzaczem MP3 używać je jako słuchawki bezprzewodowe. W ostatnim przypadku, czyli podczas słuchania muzyki, urządzenie traktuje funkcje telefonu, nawigacji oraz komunikacji jako priorytetowe i wycisza muzykę.

NAS Analytics TAG

Urządzenie posiada także dodatkowe atuty, takie jak:

  • wodoodporność
  • funkcja Hands Free pozwalające na obsługę urządzenia głosowo,
  • Stereo Bluetooth A2D2, czyli zaawansowany system dźwiękowy
  • tłumienie szumów
  • automatyczne dopasowanie głośności do dźwięków z otoczenia

Bluetooth Shark to solidny produkt wykonany z dużą starannością. W zestawie otrzymujemy ładowarkę, instrukcję montażu, kabel USB i baterię.

Koszt urządzenia to 499 zł.

Więcej o produkcie dowiecie się na stronie dystrybutora

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Adv Spec Code err:"Btn_300_250_p//odstr"
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę