tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Bluetooth Shark: bezprzewodowy interkom do kaskw Shark
NAS Analytics TAG
KTM-790-DUKE-MY20-950x200 PL
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Bluetooth Shark: bezprzewodowy interkom do kaskw Shark

Autor: Alonzo 2017.08.17, 14:31 Drukuj

Bluetooth Shark to multifunkcyjny system przeznaczony do montażu w kaskach firmy Shark. Fabryczne spasowanie elementów ułatwia montaż i gwarantuje niezawodne współdziałanie interkomu z kaskiem.

Nazwanie systemu Bluetooth Shark interkomem byłoby mocnym niedocenieniem tego sprzętu. Bluetooth Shark może pracować nie tylko jako interkom - np. łącząc się z innym użytkownikiem podobnego urządzenia (do odległości 500 metrów), ale także zostać wykorzystany do obsługi telefonu, czyli jako bezprzewodowy zestaw słuchawkowo/głośnomówiący z możliwością głosowego wybierania numerów. Po sparowaniu urządzenia z nawigacją satelitarną można słuchać przez nie komend głosowych, a po sparowaniu z odtwarzaczem MP3 używać je jako słuchawki bezprzewodowe. W ostatnim przypadku, czyli podczas słuchania muzyki, urządzenie traktuje funkcje telefonu, nawigacji oraz komunikacji jako priorytetowe i wycisza muzykę.

NAS Analytics TAG

Urządzenie posiada także dodatkowe atuty, takie jak:

  • wodoodporność
  • funkcja Hands Free pozwalające na obsługę urządzenia głosowo,
  • Stereo Bluetooth A2D2, czyli zaawansowany system dźwiękowy
  • tłumienie szumów
  • automatyczne dopasowanie głośności do dźwięków z otoczenia

Bluetooth Shark to solidny produkt wykonany z dużą starannością. W zestawie otrzymujemy ładowarkę, instrukcję montażu, kabel USB i baterię.

Koszt urządzenia to 499 zł.

Więcej o produkcie dowiecie się na stronie dystrybutora

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr