tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Intercom motocyklowy Interphone Tour (opis, opinia, cena)
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Intercom motocyklowy Interphone Tour (opis, opinia, cena)

Autor: Alonzo 2017.05.19, 17:20 Drukuj

Intephone Tour to urządzenie kompatybilne ze wszystkimi modelami kasków oraz z większością urządzeń Bluetooth. Umożliwia konferencję aż czterech osób oraz nawiązywanie połączeń telefonicznych, słuchanie muzyki, radia FM, czy odbieranie komend z nawigacji GPS, a wszystko to bezpiecznie w czasie jazdy na motocyklu.

Intercom Interphone Tour został wyposażony w system Bluetooth 4.0, umożliwiający połączenie pomiędzy urządzeniami znajdującymi się w odległości nawet do 1500 metrów.

NAS Analytics TAG

Zobacz produkt na stronie dystrybutora

Łatwy montaż

Interphone Tour można łatwo zamontować praktycznie w każdym kasku dostępnym na rynku. Zestaw dla jednego kasku składa się z cienkich słuchawek, mikrofonu kierunkowego z redukcją szumu, uniwersalnego, podwójnego uchwytu do montażu oraz wszelkich niezbędnych złączek. W komplecie otrzymujemy również kabel ładowania oraz powerbank. Ten ostatni nie powinien być nam często potrzebny, bo w pełni naładowany akumulator w Interphone Tour gwarantuje do 20 godzin pracy urządzenia (w przypadku samego czuwania jest to nawet 1000 godzin).

Szybkie ładowanie i prosta obsługa

Sam proces ładowania baterii w Interphone Tour jest wyjątkowo krótki - 60 procent naładowania uzyskujemy już w ciągu 20 minut (w tym czasie akurat zdążymy zatankować i napić się kawy…). Po godzinie osiągamy 80 procent naładowania.Obsługa urządzenia jest równie prosta co jego montaż. W zasadzie można opanować wszystkie podstawowe funkcje urządzenia metodą doświadczalną, bez czytania instrukcji obsługi. Przyciski funkcyjne są duże i rozmieszczone w taki sposób, że obsługiwanie ich nawet przez grubą rękawicę motocyklową nie stwarza problemu. Ponadto Interphone Tour jest kompatybilny z systememami iOS oraz Android, co pozwala na obsługę bezpośrednio ze smartfona.  

Jestem intercom, mam wiele funkcji

Poza podstawową funkcją, jaką jest rozmowa z pasażerem lub współtowarzyszami podróży na innych motocyklach, Interphone Tour służy również do przeprowadzania rozmów telefonicznych podczas jazdy. Możliwe jest odbieranie połączeń oraz przypisanie jednego numeru telefonu do funkcji wybierania głosowego. Można także przeprowadzać rozmowę telefoniczną w formie konferencji, wspólnie z pasażerem korzystającym z drugiego intercomu. Kolejne funkcje to oczywiście słuchanie muzyki ze smartfona, radio FM, czy odbieranie komend głosowych z nawigacji GPS. Jeśli słuchamy muzyki, w chwili nawiązywania połączenia zostaje ona automatycznie wyciszona. Z kolei funkcja VOX umożliwia uruchamianie różnych funkcji za pośrednictwem poleceń głosowych.

Ile kosztuje i gdzie kupić?

Cena Interphone Tour wynosi 1099 zł. Można również kupić dwa urządzenia w zestawie (Interphone Tour Twin Pack) za kwotę 1899 zł. Interphone Tour to najwyższy model w ofercie firmy. Dostępne są również tańsze wersje urządzenia - Interphone Sport oraz Urban.

Masa własna urządzenia to 55 gramów, a jego wymiary to: 86,9 mm x 50,4 mm x 22 mm.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr