tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kurtka motocyklowa Ixon Pitrace (opis i cena)
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Kurtka motocyklowa Ixon Pitrace (opis i cena)

Autor: Alonzo 2017.06.16, 10:01 Drukuj

Ixon Pitrace to sportowa kurtka o wszechstronnym zastosowaniu. Wyposażono ją zarówno w wydajne panele wentylacyjne, jak i wodoodporną podpinkę ocieplającą.

Ixon Pitrace to propozycja idealnie trafiona dla naszej strefy klimatycznej. Na poranne chłody przyda się ocieplenie. W ciągu dnia, kiedy zrobi się gorąco, podpinkę można wypiąć, a zbawienie przyniosą duże panele wentylacyjne. Popołudniu, gdy spadnie deszcz, znów docenimy wodoodporną podpinkę…

NAS Analytics TAG

Zobacz opisywany produkt na stronie producenta

Wygląd i dopasowanie

Ixon Pitrace występuje w trzech wersjach kolorystycznych. Może być czarna z białymi, białymi i żółtymi lub białymi i czerwonymi dodatkami. Delikatnie wytaliowany krój sprawia, że kurtka świetnie dopasowuje się do sylwetki. W przypadku dobrze dobranego rozmiaru, ochraniacze odpowiednio układają się na swoich miejscach, przylegając do ramion i łokci. Dodatkowe dopasowanie umożliwia regulacja rękawów - guziki na ramionach oraz przedramionach. Ixon Pitrace jest oczywiście dostępna w szerokiej palecie rozmiarowej. Jasne dodatki rozświetlają dominujący, czarny kolor i poprawiają widoczność. Nie zabrakło tu również licznych elementów odblaskowych.

Bezpieczeństwo

Na wyposażeniu podstawowym kurtki Ixon Pitrace znalazły się ochraniacze ramion i łokci. Spełniają one normę bezpieczeństwa CE. Dodatkowo mamy tu zamek pozwalający na spięcie kurtki ze spodniami, co nie tylko pozytywnie wpływa na komfort użytkowania, ale również na nasze bezpieczeństwo. Zabrakło jedynie protektora na plecach, ale ten można dokupić, bowiem model Pitrace jest wyposażony w specjalną kieszeń na ochraniacz pleców.

Wykończenie

Klasyczny kołnierz kurtki Ixon Pitrace jest wykończony miękkim i przyjemnym w dotyku materiałem, dzięki czemu nie powoduje otarć szyi. W dolnej części pleców kurtka ma charakterystyczne przedłużenie, dzięki któremu dobrze przylega do ciała i nie podwija się, kiedy siadamy na motocyklu w mniej lub bardziej przygarbionej pozycji. Dodatkowo możemy dopasować ją w pasie, dzięki prostej regulacji, używając guzików. Pod ręką mamy zestaw pojemnych kieszeni - dwie zewnętrzne, dwie wewnętrzne i jedną wodoodporna.

Podsumowując

Ixon Pitrace charakteryzuje modny krój, dobre dopasowanie i nienaganne wykończenie. Poza tym wysoki poziom uniwersalności dzięki wydajnym panelom wentylacyjnym z jednej strony oraz wodoodpornej podpince ocieplającej z drugiej. Jeśli dołożymy do tego zestaw certyfikowanych ochraniaczy, otrzymujemy wygodną i bezpieczną kurtkę o wszechstronnym zastosowaniu, kosztującą przy tym poniżej 700 zł. Ixon Pitrace sprawdzi się na większości typów motocykli.

Cena kurtki Ixon Pitrace: 689 zł

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr