tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Jak najdrożej ubrać się na motocykl? Sprawdzamy!

Jak najdrożej ubrać się na motocykl? Sprawdzamy!

Autor: P.B. 2017.07.19, 12:45 6 Drukuj

Postanowiliśmy sprawdzić, oczywiście z przymrużeniem oka, ile można wydać na odzież motocyklową. Wcieliliśmy się w rolę zmanierowanych, trochę bezczelnych i obrzydliwie bogatych ludzi, a następnie pojechaliśmy do jednego z dużych, warszawskich sklepów motocyklowych.

Materiał ma charakter satyryczny, więc z góry uprzedzamy, aby podejść do niego z należytym dystansem i rezerwą… Dodajmy również, że pytaliśmy o najdroższe produkty w konkretnym sklepie, więc sprzedawca nie mógł zaproponować modeli wszystkich marek, a jedynie te dostępne u niego. Co z tego wyszło? Zobaczcie sami! 

Zdjęcia
Komentarze 5
Pokaż wszystkie komentarze
Autor:O.B 20/07/2017 15:30

Dobrze zagrane :)

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę