W weekend dzieje siê w £odzi!
Aż 62 motocykle testowe topowych marek: Yamaha, Ducati, Piaggio, Vespa i Harley-Davidson do dyspozycji. Do tego darmowa strefa serwisowa Castrol, testy kasków, zniżka na odzież i akcesoria oraz mnóstwo dodatkowych atrakcji czeka na was w Liberty Motors Łódź przy ul. Dąbrowskiego.
Imprez w stylu „dni otwarte i jazdy testowe” jest w ostatnim czasie coraz więcej, ale na tak ogromną skalę, to rzadkość. Na darmowe jazdy testowe można się zapisywać mailowo i telefonicznie, ale przedstawiciele poszczególnych marek powiedzieli nam, że jeśli ktoś przyjedzie „z marszu” i spontanicznie, to wciąż ma szansę na przejażdżkę jednym z 62 motocykli. Impreza zapowiada się naprawdę grubo. Odwiedziliśmy salon Liberty Motors Łódź tuż przed rozpoczęciem Dni Otwartych, aby przygotować dla was obszerną relację na żywo i odpowiedzieć na wszystkie pytania.
Reklama
Kalendarz dla motocyklisty na rok 2026 Gwiazdy MotoGP.
Duży 42x30 cm. 79 zł WYSYŁKA GRATIS!
Kalendarz motocyklowy na rok 2026 ścienny, przedstawiający najważniejszych bohaterów tego sezonu MotoGP. Marc Marquez, Jorge Martin, Johann Zarco, Raul Hernandez, Fabio Quartararo, Franco Morbidelii, Pedro Acosta, Pecco Bagnaia, Marco Bezzecchi, Alex Marquez i inni w obiektywnie Łukasza Świderka, polskiego fotografa w MotoGP
KUP TERAZ. WYSY£KA GRATIS »
Nie ma nic za darmo? A jednak!
Na przejażdżkę możecie też porwać kaski testowe (Shark, Nolan, X-lite). Wasz prywatny motocykl zostawcie pod opieką wykwalifikowanego mechanika w strefie Castrol, który w czasie, kiedy wy będziecie jeździć po okolicy na jednej z „testówek”, szczegółowo przejrzy wasz sprzęt, wyczyści i nasmaruje łańcuch. Przedstawiciel Exide wykona z kolei próbę obciążeniową przy użyciu specjalistycznego urządzenia i oceni, w jakim stanie jest wasz akumulator. Oczywiście to wszystko zupełnie za darmo. Kiedy już się najeździcie, możecie zrobić zakupy, bo przez cały weekend obowiązuje dziesięcioprocentowa zniżka na cały asortyment, w którego skład wchodzą takie marki, jak kaski Shark, Nolan, X-lite, Nexx, Ispido, odzież Ixon, Macna, Alpinestars, Segura, Adrenaline, buty Falco, akcesoria Oxford i wiele, wiele innych.
Szczegóły dotyczące jazd testowych:
Yamaha - Bartosz
mail: bartosz.pieluzek(at)libertymotors.pl, tel.: 669 97 1374
Ducati, Piaggio, Vespa - Paweł
mail: pawel.goras(at)libertymotors.pl, tel.: 723 981 758
Harley-Davidson - Michał
mail: michal.rymaszewski(at)libertymotors.pl, tel.: 665 392 245
Przybywajcie! Sobota i niedziela (3-4 czerwca), od godz. 10.00 do 18.00. Salon Liberty Motors Łódź, ul, Dąbrowskiego 207/213.
|
|







































Komentarze 1
Poka¿ wszystkie komentarze"Nie ma nic za darmo? A jednak!" Impreza polega na odp³atnym wypo¿yczaniu motocykli na kilkadziesi±t minut.
OdpowiedzPotwierdzam. 50z³ za ok 40min latania plus zwrotna kaucja 300z³ przynajmniej w Yamaha i Ducati. HD nie testowa³em.
Odpowiedz