tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Fuzja gigantw - Shark i Nolan cz siy!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Fuzja gigantw - Shark i Nolan cz siy!

Autor: Janusz Bbenek 2019.07.25, 14:02 Drukuj

Francuski holding 2Ride Holding Group, właściciel m.in. marki kasków Shark, poinformował o przejęciu włoskiej Nolan Group, skupiającej takie marki jak Nolan, X-lite i Grex. Głównym celem tego zakupu jest zwiększenie konkurencyjności zarówno na rynku europejskim, jak też w Azji i Ameryce.

Francuski rekin połknął Nolana? No, nie do końca - transakcja obejmuje więcej, niż jedną markę. Firma Shark należy do holdingu 2Ride Holding Group, który w swoim portfelu posiada również takie marki, jak Segura, Bering, Cairn i Bagster. Z kolei zakupiona przez Francuzów włoska Nolan Group to oprócz Nolana także X-lite i Grex. Powstała w ten sposób bardzo silna europejska grupa, która ubierając motocyklistów od stóp do głów chce rzucić wyzwanie takim gigantom, jak Alpinestars czy Dainese/AGV.

NAS Analytics TAG

Połączenie sił pozwoli nie tylko łatwiej radzić sobie na rynku Unii Europejskiej, ale również poza nią, szczególnie na rynkach azjatyckich i w Ameryce. Patrick François, prezydent 2Ride Holding Group, powiedział:

Jesteśmy podekscytowani zakończeniem tej fuzji. Naszym celem jest optymalizacja całej włoskiej, francuskiej i europejskiej wiedzy i fachowości, tak aby zaoferować naszym klientom na całym świecie produkty jeszcze bezpieczniejsze i łatwiejsze w użyciu.

Marki Nolan i Shark, a także ich zespoły, podzielają te same wartości, poświęcone bezpieczeństwu kierowców, zarówno na motocyklach, jak i w innych środkach transportu. Obecnie nasze ekipy zaczęły współpracę w celu zbudowania przyszłych rozwiązań dla użytkowników naszych produktów.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr