tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Powypadkowy kask szczkowy za 50 z. Tani, sprawdzony, z wentylacj. Hit czy kit?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Powypadkowy kask szczkowy za 50 z. Tani, sprawdzony, z wentylacj. Hit czy kit?

Autor: Konrad Bartnik 2020.02.10, 10:32 2 Drukuj

Szczękowce z blendą przeciwsłoneczną to prawdopodobnie najwygodniejszy rodzaj kasków, choć ze względu na obecność kilku mechanizmów, zazwyczaj jeden z droższych. Jeśli budżet nie pozwala na zakup nowego, można pomyśleć o używanym. Te powypadkowe są naprawdę tanie, można je kupić już za 50 zł…

Niektóre ogłoszenia na portalach sprzedażowych typu OLX przechodzą do legendy, podobnie jak dialogi kupujących ze sprzedającymi. Równie ciekawie bywa na lokalnych grupach facebookowych. Na takiej grupce skupiającej mieszkańców Mińska Maz. i okolic natknęliśmy się wczoraj na nie lada okazję - piękny, biały szczękowiec z blendą za jedyne 50 zł.

NAS Analytics TAG

Jego drobne wady to w zasadzie zalety. Rysy po szlifie nadają charakteru i potwierdzają, że jego właściciel byle gleby się nie boi. Z kolei nie stykający mechanizm szczęki został pomyślany jako dodatkowa wentylacja, kiedy ocieplenie klimatu przywali w czerwcu lewym sierpowym o temperaturze powyżej 40 stopni. A po trzecie - bezpieczeństwo. Skoro ten kask już raz kogoś uratował, to znaczy, że zdał egzamin i na pewno chętnie zrobi to ponownie.

W mińskich barach podobno można po kilku głębszych usłyszeć, że pani sprzedająca kask ma również w ofercie inne przydatne i atrakcyjnie wycenione artykuły. Przewody hamulcowe z minimalnym pęknięciem, szelki alpinistyczne leciutko przetarte w kroku i karton prezerwatyw, w której rodzina sympatycznych jeży spędziła ostatnią zimę.

No dobra - to oczywiście piramidalna bzdura i miejsce tego typu artefaktów jest na półce z pamiątkami lub na śmietniku. Nie wiemy, na co liczyła autorka ogłoszenia, ale błagamy na kolanie jak Marquez w zakręcie - pod żadnym pozorem nie kupujcie czegoś takiego!

 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Poka wszystkie komentarze
Autor:Zbir 10/02/2020 16:21

Na doniczk moe by.

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr