tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Limitowany kask AGV PISTA GP RR w hodzie dla Rossiego i Kenny"ego Robertsa. Cena powala
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Limitowany kask AGV PISTA GP RR w hodzie dla Rossiego i Kenny"ego Robertsa. Cena powala

Autor: Andrzej Sitek 2021.03.18, 12:51 3 Drukuj

AGV wypuściło limitowaną edycję kasku Pista GP RR inspirowaną grafiką z wyścigowego kasku Soleluna Valentino Rossiego. Chodzi o sezon 2005 MotoGP na legendarnym torze Laguna Seca. Grafika nie była nigdy wcześniej reprodukowana. Nowy model jest sprzedawany pod nazwą AGV PISTA GP RR Limited Edition "I Caschi Di Vale" LAGUNA SECA 2005, ale najciekawsze jest źródło pomysłu.

Nowy wariant został opracowany w hołdzie dla bogatej historii wyścigów Yamahy i unikalnego stylu Valentino Rossiego. The Doctor nosił te barwy podczas Grand Prix 2005. Był to jego pierwszy raz na legendarnym, kalifornijskim torze Laguna Seca, co zbiegło się z obchodami 50. rocznicy wejścia japońskiego producenta do świata wyścigów.

NAS Analytics TAG

Symbole Soleluna (słońce i księżyc) znajdują się na żółto-czarnym tle kasku inspirowanym amerykańskimi motocykli Yamaha z 70. i 80. Kenny'ego Robertsa - trzykrotnego Mistrza Świata w najwyższej kategorii MotoGP. Roberts był przez całą karierę związany z Yamahą. Swoją drogą, specyficzna żółta kolorystyka jest często powielana na customowych modelach Yamahy i znana jako grafika Yamaha Speed Block.

Kask Pista GP RR to flagowy model kasku integralnego włoskiej marki AGV. Zaprojektowany i opracowany we współpracy z dziewięciokrotnym mistrzem świata MotoGP, spełnia wszystkie normy wyznaczone przez Międzynarodową Federację Motocyklową FIM. Połączenie żółto-czarnej kolorystyki, a także numer 46 noszony przez mistrza świata Vale, który w tym samym roku odzyskał tytuł odnosząc siódme zwycięstwo na świecie, nadają całości wyścigową estetykę.

O "I Caschi Di Vale" LAGUNA SECA 2005 usłyszeliśmy po raz pierwszy w zeszłym roku, kiedy AGV ogłosiło wypuszczenie limitowanej wersji. Edycję wyjątkowego kasku ograniczono do zaledwie 2005 sztuk. Szczęśliwcy, którym uda się nabyć jeden z nowych modeli AGV Pista GP RR w specjalnej wersji, mają gwarancję, że nie tylko będą mieli kultowy kask, ale również taki, który zapewni najwyższą ochronę, czy to na drodze, czy na torze. I bardzo pięknie, natomiast ta ochrona słono kosztuje. LAGUNA SECA 2005 to wydatek 1599 euro, czyli według dzisiejszego kursu dokładnie 7392 zł.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr