tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Półtora metra twardziela. Poznajcie Taye Perry - niezwykłą uczestniczkę Dakaru 2020 [FILM] NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Półtora metra twardziela. Poznajcie Taye Perry - niezwykłą uczestniczkę Dakaru 2020 [FILM]

Autor: Raff 2020.01.09, 21:01 Drukuj

158 cm i 58 kg - tak wygląda wzrost i waga Taye Perry - jednej z najdzielniejszych kobiet startujących w Dakarze 2020. Na swoim koncie ma ona kilkanaście zwycięstw w różnych rywalizacjach. Taye jest pierwszą w historii kobietą pochodzącą z Republiki Południowej Afryki, która startuje w najtrudniejszym rajdzie terenowym świata - Dakarze.

NAS Analytics TAG

Organizator przygotował ciekawy film o tej niezwykłej dziewczynie. Taye opowiada skąd wzięła się jej motocyklowa pasja i co tak naprawdę kręci ją w rajdach.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę