tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Tragedia na Dakarze 2020. Nie żyje jeden z najbardziej znanych zawodników NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Tragedia na Dakarze 2020. Nie żyje jeden z najbardziej znanych zawodników

Autor: Raff 2020.01.12, 12:46 1 Drukuj

Na 7. etapie Rajdu Dakar śmierć poniósł Paulo Goncalves, jeden z najbardziej znanych uczestników Rajdu Dakar.

Po upadku na 276 kilometrze 7. etapu, Goncalves stracił przytomność. Kiedy dotarły do niego służby medyczne, już nie oddychał. Kiedy dortarł śmigłowcem do szpitala, lekarze stwierdzili zgon.

NAS Analytics TAG

Goncalves miał 40 lat, pochodził z Portugalii. W Dakarze startował po raz trzynasty. W 2015 roku zajął drugie miejsce w kategorii motocykli. 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę