tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Po piachu na gołej feldze. Andrew Short i fenomenalny finał 6. etapu Dakar 2020 [FILM] NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Po piachu na gołej feldze. Andrew Short i fenomenalny finał 6. etapu Dakar 2020 [FILM]

Autor: Raff 2020.01.11, 20:40 Drukuj

Niesamowitą determinacją i hartem ducha wykazał się Andrew Short, który końcówkę 6 etapu Dakaru pokonał na gołej feldze. Patrząc na to, jaki wysiłek Andrew wkłada w walkę z ekstremalnie trudną piaszczystą trasą, trudno uwierzyć, że jego strata do lidera Ricky'ego Brabeca wyniosła na koniec 6. odcinka zaledwie 45 minut i 6 sekund.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę