tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Lindner po 5. etapie Rajdu Dakar: czara goryczy si przelaa
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Lindner po 5. etapie Rajdu Dakar: czara goryczy si przelaa

Autor: Informacja prasowa 2020.01.10, 12:07 Drukuj

Arek Lindner po 5. etapie nie krył rozgoryczenia: serwis niestety popełnił kolejne błędy, które uniemożliwiły mi osiągnięcie mojego celu.

Dakar 2020 rozpędził się na dobre, w dosłownym tego słowa znaczeniu. 350-kilometrowy odcinek specjalny w kierunku starożytnego miasta Ha’il rozpoczął się od bardzo szybkiej sekcji w twardym terenie, wśród ogromnych skał, służących jako punkty odniesienia. W dalszej części dominował piasek i wysokie wydmy, dające zawodnikom dużo przyjemności.

NAS Analytics TAG

Arkadiusz Lindner uwielbia zarówno szybką jazdę, jak i zabawę w tak ogromnych "piaskownicach". Nie był jednak w stanie oddać się w pełni tym przyjemnościom. Powodem tego były problemy z quadem, które od pierwszych kilometrów oesu nie pozwalały Polakowi skupić się wyłącznie na jeździe i walce o dobry wynik. Zawodnik Łódzkiego Klubu Offroadowego został sklasyfikowany na mecie piątego etapu na miejscu dwudziestym.

- To był ciekawy i wymagający technicznie oes, dużo km pracy na quadzie. Bardzo wysokie wydmy, ale bezpieczne i fajne do jazdy, ponieważ miękki piach wyhamowywuje skutecznie sprzęt i można się pobawić. Nawigacja poprawna, zdarzały się błędy, ale zazwyczaj na roadbook'u określony jest dodatkowo kierunek, który pozwala na odnalezienie właściwej drogi. Serwis niestety popełnił kolejne błędy, które uniemożliwiły mi osiągnięcie mojego celu, czyli poprawiania co dzień wyniku w stawce. Po wpadkach z poprzednich dni, jak np. nie zatankowanie quada przed startem, czara goryczy się dzisiaj przelała. Mam jednak głęboką wiarę, że dzisiejszy kryzys przerodzi się w nowe, lepsze działanie teamu i podniesienie standardów doskonałości! - mówił stanowczo na mecie oesu Arkadiusz Lindner.

W piątek rozegrany zostanie ostatni etap przed bardzo wyczekiwanym dniem odpoczynku. Zanim jednak zawodnicy będą mogli myśleć o relaksie i regeneracji, muszą pokonać liczącą łącznie 830 km trasę z Ha’il do Riyadh. Odcinek specjalny tym razem wynosi 477 km i w 100% został poprowadzony po piasku.

Zapraszamy do śledzenia fan page’a zespołu Linder 91 Team oraz obserwacji profilu Arkadiusza Lindnera w serwisie Instagram, gdzie codziennie publikowane są zdjęcia, nagrania wideo oraz najświeższe wieści prosto z Dakaru.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr