tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Stacje benzynowe nie są przyjazne dla kobiet
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Stacje benzynowe nie są przyjazne dla kobiet

Autor: Wojtek Grzesiak 2020.01.27, 08:13 7 Drukuj

Pewna kobieta postanowiła zwrócić uwagę na fakt, że stacje benzynowe, a konkretnie pistolety do wlewania paliwa są… seksistowskie. Argumentuje, że są one tworzone z myślą o mężczyznach, którzy mają większe i silniejsze dłonie.

Melanie Morgan ma 31 lat i jest drobną kobietą z południowo-zachodniego Londynu. Kobieta ma 160 cm wzrostu i jej postura staje się problematyczna, kiedy przychodzi do wizyty na stacji benzynowej. W swojej wypowiedzi podkreśla, że dystrybutory są tworzone przez mężczyzn, którzy nie biorą pod uwagę, że kobiety są drobniejsze i słabsze.

NAS Analytics TAG

PRC 123658911

Tankowanie samochodu stało się dla Melanie tak dużym problemem, że rozważa zakup samochodu elektrycznego tylko po to żeby nie musieć więcej obsługiwać dystrybutora. Co ciekawe, nie wspomniała o tym, że często na stacjach benzynowych jest oddelegowany pracownik, do którego obowiązków należy szeroko pojęta obsługa klientów na podjeździe, w tym pomoc przy tankowaniu. Oczywiście bierzemy pod uwagę fakt, że dla niektórych kobiet konieczność poproszenia mężczyzny o pomoc może stanowić ujmę na honorze.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 6
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę