tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Jak jeździć na motocyklu. Najpiękniejszy film instruktażowy ever [FILM]

Jak jeździć na motocyklu. Najpiękniejszy film instruktażowy ever [FILM]

Autor: Raff 2018.09.22, 15:20 Drukuj

Kobieta na motocyklu to piękny widok, a co dopiero DWIE kobiety! Nie mogliśmy oprzeć się pokusie przypomnienia jednego z najpiękniejszych filmów instruktażowych wszech czasów.

Pomijając znikomą dawkę merytoryki, która akurat w tej produkcji nie była nawet przez chwilę brana pod uwagę, film reprezentuje ogromną wartość. Nie do końca jesteśmy pewni czy tę wartość docenią także panie, ale zaryzykujemy.

Podobno na tym filmie jest jakiś motocykl. Po kilkukrotnym obejrzeniu w redakcyjnym gronie nie zauważyliśmy go jednak. Pomożecie?

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę