tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Grid Girls w MotoGP. Powinny zostać, czy zniknąć?

Grid Girls w MotoGP. Powinny zostać, czy zniknąć?

Autor: Jarek Benito Czech 2018.04.12, 17:13 8 Drukuj

Widzowie i fanatycy wyścigów motocyklowych, to pewnie w 90% mężczyźni. Prędkość, rywalizacja, adrenalina, to jest to, co nas w tym sporcie fascynuje. Czy dziewczyny z parasolkami są miłym akcentem na linii startu, czy nie zwracacie na nie uwagi?

Formuła 1 zrezygnowała z grid girls. Czy słusznie?

Dziewczyny z parasolkami mają w sumie kilka funkcji w trakcie weekendu wyścigowego. Najważniejsza, to chronić skupionego zawodnika przed słońcem, lub deszczem i trzymać nad jego zamyśloną głową parasol. Przekazują również puchary pod podium, oraz butle szampana dla najlepszej trójki wyścigu. Każdy chyba facet jest wzrokowcem, a patrzenie, to nie zdrada.

Co Wy myślicie o obecności modelek Paddock Girls wokół zawodników?

Dla lepszego myślenia, trochę przykładowych fotek w galerii 😉

Suzuki girls 3

z flagami paddock girls mugello 2014

 

Zdjęcia
Komentarze 6
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę