tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Stunt dziewczyny - co one mają w głowach? NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Stunt dziewczyny - co one mają w głowach?

Autor: M.B. 2017.04.14, 12:23 4 Drukuj

Choć tytuł może to sugerować, wcale nie chodzi w nim o stunterki, które na swoich motocyklach uczą się tricków. Chwalebne to, wspaniałe i jestem pełny podziwu dla ich talentu, uporu w dążeniu do celu itd… Chodzi tu o dziewczyny, które występują w roli stunt-plecaczka.

Jazda na kole po mieście, gdy zostanie opanowana do perfekcji, staje się nudna dla niejednego ulicznego wojownika. Skoro jedzie za nim kolega z kamerą - jak ją uatrakcyjnić? Np. namówić koleżankę, albo swoją dziewczynę, by wsiadła jako plecaczek i… w pełni zaufała kierowcy. Można też namówić ją do robienia jakichś głupot, siedzenia tyłem, machania nogami, a może coś jeszcze uda się wymyślić ciekawego, pod kamerę…

NAS Analytics TAG

Co w głowie ma taka młoda dziewczyna, że nie szanując swojego zdrowia i życia, często ubrana w zwykłe jeansy i kurtkę bez ochraniaczy, tak bardzo ryzykuje? Młodość to niestety też głupota i trzeba mieć szczęście, żeby przez ten okres życia przejść w jednym kawałku.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę